מהפכה: נתניה תבצע שישה שינויים בהרכב

ג'אבר יפתח נגד רעננה. וגם: המסר של דראפיץ' שנגע בשחקנים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.11.19 - 10:33
תחילת כתבה

כשהיא עם הגב אל הקיר ובלחץ גדול אחרי חמישה הפסדים ברציפות (ושבעה משחקים רצופים בסך הכל ללא ניצחון), מכבי נתניה תארח בשבת את הפועל רעננה לקרב תחתית לוהט. לקבוצה של סלובודן דראפיץ' ושי ברדה 6 נקודות בלבד, בדיוק כמו ליריבה הקרובה, שמקדימה את הצהובים-שחורים רק בזכות יחס שערים עדיף.

בנתניה חשבו עד אתמול שכל הסגל יעמוד לרשותם של דראפיץ' וברדה, אבל רומן גולובארט התלונן על כאבים בברכו וככל הנראה ייעדר. בנוסף, אביב אברהם, שהיה מיועד לחזור, יקבל עוד מנוחה וישוב רק אחרי הפגרה. מי שחוזר לסגל הוא מוחמד זבידאת. המגן אמנם כשיר לחלוטין, אבל ישנו חשש להחזירו ישירות להרכב אחרי שלא התאמן בתקופה האחרונה.

על פי האימון המסכם, דראפיץ'-את-ברדה מתכננים להעניק קרדיט למגן הימני של קבוצת הנוער, כארם ג'אבר, על חשבונו של ויקי כחלון. ג'אבר כבר נכנס כמחליף מול הפועל באר שבע במחזור האחרון. דולב אזולאי צפוי לשחק במרכז ההגנה לצד טים הויבך. פאטוס בצ'יראי, שלא פתח מול ב"ש, ישוב להרכב וכמוהו גם אלמוג כהן ורועי קהת. בסך הכל, צפויים המאמנים לבצע שישה שינויים ביחס להרכב שפתח בשבוע שעבר.

בקטעי וידאו שהוקרנו לשחקנים הודגשו הטעויות הרבות שביצעו במשחק האחרון. "לא יכול להיות שלא נעשה את הדברים הבסיסיים", אמר ברדה לשחקנים, "תראו בכמה מקרים הייתם רחוקים מהשחקנים וכמה פעמים שהכדור היה אצלכם סתם בעטתם ולא דחפתם קדימה".

לפני הדברים המקצועיים, דיבר במהלך השבוע דראפיץ' וסיפר לשחקנים את הסיפור האישי שלו, כיצד הגיע לישראל ללא עבודה וללא משכורת ופילס את עצמו בעשר אצבעות למקום שבו הוא נמצא היום."השיחה הזאת נגעה בכולנו. אנחנו באים לשחק גם בשביל המאמנים", אמרו שחקנים בנתניה.

הרכב משוער: דני עמוס; כארם ג'אבר, טים הויבך, דולב אזולאי, בן תורג'מן; סתיו פיניש, אלמוג כהן, גבי קניקובסקי, רועי קהת, יחמיר היקה; פאטוס בצ'יראי.