ביקורת בב"ש נגד ההגנה. "שחקנים הגיעו נפוחים"

במועדון התקשו לקבל את ההפסד 2:1 לנס ציונה, גם בגלל איבוד הנקודות אבל בעיקר בשל הגישה: "כולם היו מתחת לרמתם. הם רצו יותר מאיתנו וזה לא יכול לקרות". בכר צפוי לבצע שינויים מול בני יהודה אחרי הפגרה. וגם: המאזן המדאיג מבחינת האדומים מחוץ לטרנר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.11.19 - 07:31
תחילת כתבה

הפסד שכולו שאננות יתר? בהפועל באר שבע התקשו לקבל את ה-2:1 לסקציה נס ציונה, ולא רק כי ראו את הפער מהפסגה צומח לשש נקודות. יותר מאובדן הנקודות הלא-צפוי, ברק בכר כעס על היכולת החלשה ועל התחושה שהשחקנים לא הגיעו מוכנים מנטאלית, למרות אסיפה ארוכה שנערכה בבית המלון בתל אביב.

"נס ציונה קבוצה טובה. היא ממוקמת בתחתית ומפסידה נקודות רק בגלל שהיא קבוצה חדשה בליגה ולא מספיק מנוסה", ניסה המאמן לשנות את החשיבה של שחקניו באסיפה המסכמת, אבל לא הצליח.

במועדון העבירו ביקורת על משחק ההגנה. לואי טאהא היה אשם בשער הראשון, לגל לוי הייתה אחריות בשער השני וגם השוער ארנסטס שטקוס לא יצא נקי. "כל השחקנים היו מתחת לרמה שלהם, אין שחקן אחד או שניים וגם לא שלושה שבגללם הפסדנו", אמרו בבאר שבע הרבה אחרי שריקת הסיום, "נס ציונה רצתה יותר מאיתנו וזה לא יכול לקרות. שחקנים הגיעו נפוחים. לא היינו אגרסיביים, לא הבאנו אנרגיות, לא רצנו מספיק, לא נלחמנו וזו התוצאה".

מיד עם שריקת הסיום הגיעו השחקנים לעבר האוהדים האדומים, שעשו את הדרך הארוכה עד לאצטדיון המושבה, ושמעו שריקות בוז צורמות. השחקנים הבינו לליבם של האוהדים והתנצלו בפניהם על היכולת.

בעקבות ההופעה החלשה והנרפית ועל אף שהמשחק הבא נגד בני יהודה יהיה רק אחרי הפגרה, כבר עכשיו ברור שהתוצאה הזאת לא תעבור לסדר היום מבחינתו של ברק בכר ונראה כי יהיו שחקנים שישלמו את המחיר. עם היציאה לפגרה, לברק גם יהיה הרבה זמן לנסות להבין מה לא עובד במשחקי החוץ של קבוצתו, שהשיגה חמישה ניצחונות באצטדיון טרנר, אבל רק אחד מחוצה לו. כמו כן, סגנית האלופה ספגה רק פעם אחת במבצרה, בעוד במשחקי החוץ הוציאה שישה כדורים מהרשת.

מרואן קבהא ורמזי ספורי צפויים לחזור לכשירות ולסגל אחרי הפגרה.