"חגיגות של אליפות": בנתניה נשמו לרווחה

שחקנים יצאו להגנת דראפיץ' וברדה. מגן שמאלי יצורף בינואר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.11.19 - 07:24

תגיות: מכבי נתניה

תחילת כתבה

אחרי חמישה הפסדים רצופים, שבעה משחקים ללא ניצחון והמון לחץ, מכבי נתניה חזרה אתמול (שבת) לחייך עם ניצחון 0:1 על הפועל רעננה. חדר ההלבשה בסיום נראה כאילו הקבוצה חגגה אליפות כשהשחקנים שרו, רקדו ושפכו מים אחד על השני. אפילו המאמנים סלובודן דראפיץ' ושי ברדה השתתפו, כשלאחר מכן הגיע הבעלים אייל סגל למקום והחמיא למאמנים.

לפני המשחק ושלא משהו בשגרה, בחדר ההלבשה נוגן שיר בקולי קולות של הזמר יובל טייב שנקרא "עוד מלבדו", בקשה שהעבירו השחקנים והתקבלה בחיוב.

השחקנים הקדישו את הניצחון למאמנים ולאלמוג כהן שעברו שבועות לא פשוטים עם ביקורות מכל כיוון. מיד אחרי השער שכבש יונס מלדה כל השחקנים רצו לדראפיץ' וברדה וחיבקו אותם. אוהדים רבים שחיכו בסיום לשחקנים ולמאמנים ניגשו לדראפיץ' וברדה וביקשו להתנצל על דברים שנאמרו להם על ידי אוהדים אחרים בתקופה האחרונה. "אנשים ניסו לפגוע בסלובו ושי, הם לא שכחו לאמן", אמרו השחקנים.

בנתניה יודעים שכדורגל גדול לא היה אתמול, אבל המחויבות והגישה של השחקנים הובילה לניצחון הראשון מאז חודש אוגוסט. בפגרה הוחלט להוציא את השחקנים לשלושה ימי גיבוש (ככל הנראה בשפיים) כדי להתכונן למשחקים הבאים שיסגרו את הסיבוב הראשון. הקרוב ביותר יהיה בסמי עופר נגד הפועל חיפה.

ללא קשר לניצחון, בנתניה יחפשו שחקני חיזוק ובראשם מגן שמאלי במקומו של בורחה הררה המאכזב. רומן גולובארט עשוי לעזוב גם הוא, כשלשניים כרגע אין כרגע הצעות. אגב, לזרים ניתנה חופשת מולדת של ארבעה ימים, כשמי שיגיע באיחור ייקנס.