יגיעו לעמק השווה? גולסה מעוניין בשדרוג משמעותי

אחרי היכולת הטובה וצמד הבישולים מול הפועל חיפה, במכבי ת"א ילחצו על הקשר לחתום על הארכת חוזה בהקדם. במקביל, השחקן צפוי לבקש העלאה בשכרו. חוזה חדש יוצע גם לשכטר, שאמר: "מתאים את עצמי למקום". אילון אלמוג התאכזב מכך ששוב לא נכלל בסגל

תומר לוי
תומר לוי  10.11.19 - 07:05
תחילת כתבה

הניצחון על הפועל חיפה לא רק עזר למכבי תל אביב לפתוח פער של שש נקודות בפסגה, לפחות באופן זמני, הוא גם עזר לה להבין עוד יותר טוב את מה שהיא כבר ידעה: אנחנו צריכים להחתים את אייל גולסה על חוזה חדש, ועדיף שזה יקרה בהקדם; עם זאת, ייתכן שבדרך לשם עשויות להיות מהמורות.

בעקבות צמד הבישולים של הקשר מול הפועל חיפה, במכבי ת"א יפעילו לחץ על גולסה לחתום על הארכת חוזה בהקדם. מנגד, גולסה עצמו, אמנם מעוניין להישאר צהוב, אבל גם מודע לעובדה כי החוזה הבא שלו יהיה גם אחד האחרונים בקריירה, והוא מבקש לנצל עד תום את הסיטואציה ולדרוש שדרוג משמעותי בשכרו. "היכולות של גולסה אדירות, בהגנה ובהתקפה, וזה לא מקרי שאנחנו נראים טוב יותר מאז שחזר", אמרו במועדון.

בתוך כך, גולסה הוא לא היחיד מבין שחקני הסגל, שבמכבי רוצים להשאיר לשנים הקרובות. חוזה חדש צפוי להיות מוצע גם לאיתי שכטר, שזוכה להערכה רבה על המגרש ובחדר ההלבשה. החלוץ עצמו התייחס לכך שהוא מסיים חוזה בקיץ ואמר: "אני נמצא במקום מצוין, אין ספק. אני מסביר לצעירים שצריך לדעת להעריך מקום טוב כשאתה נמצא בו. במועדון גדול, ברמה כזו, צריך לדעת להעריך וכשאתה מעריך, אתה מקבל את מה שמגיע לך. אני מאושר פה".

שכטר, כרגע, הוא לא החלוץ הראשון בהיררכיה אצל ולדימיר איביץ', אבל לא תשמעו ממנו ביקורת על המצב. "באופי שלי אני תמיד רוצה לשחק, אבל אני מודע למצב ומתאים עצמי למקום. כרגע צ'יקו עושה עבודה מצוינת, ומתי שהמאמן רוצה להשתמש בי הוא משתמש בי. קבוצה ומועדון לוקחים אליפות, לא שחקן בודד", אמר כובש השער השלישי מול הפועל חיפה.

על הניצחון עצמו - הרביעי ברציפות של האלופה בליגה - אמר שכטר: "עשינו משחק טוב מאוד, מהדקה הראשונה ראינו מכבי חזקה, דומיננטית ולוחצת ואנחנו יוצאים לפגרה עם ניצחון חשוב, אחריה נצטרך להמשיך ללחוץ על הגז. ההפסד של באר שבע? ברור שזה נותן דחיפה, אבל מנסים לנטרל את זה כי אם נתחיל לחשוב מה אחרות עושות, זה עלול לפגוע בנו".

לעומת שכטר, שני שחקני התקפה אחרים, ניק בלקמן ואילון אלמוג, נמצאים כרגע בסיטואציה פחות טובה, ושניהם שוב לא נכללו בסגל של ולדימיר איביץ'. לגבי אלמוג, השחקן הצעיר נראה מאוכזב מאוד מכך שלא היה בסגל בפעם השלישית ברציפות.