אוהדים קראו לאוואט להתפטר ליד האוטובוס

מאמן אשדוד אחרי בני יהודה: "הופעה מבישה, האחריות שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.11.19 - 23:07
תחילת כתבה

אחרי חמישה משחקים ללא ניצחון בליגה, בני יהודה השיגה הערב (ראשון) 0:2 על מ.ס אשדוד. יוסי אבוקסיס שינה מערך ועבר לקו הגנה של ארבעה שחקנים, וזה עזר לו בצד ההתקפי עם שני שערים שהביאו לו שלוש נקודות. בצד השני, אוהדי המפסידה קראו למאמן רוני אוואט להתפטר.

"הייתה הופעה מבישה", אמר אוואט בסיום, לפני שעלה על האוטובוס וצפה בכ-30 אוהדים עצבניים צועקים לעברו. "זה לא משהו שאפיין אותנו, בטח לא בתחילת העונה. אני מאד מאוכזב. עשינו הכנה טובה, אבל לא נראינו כקבוצה מהדקה הראשונה ועד האחרונה, וצריך לתת את הדעת על זה. האחריות היא שלי. הייתי צריך לדאוג שהשחקנים יגיעו בצורה יותר טובה. נצטרך לעשות חושבים. במהלך השבוע לא עשיתי את הדברים בצורה הנכונה, למרות שהיה שבוע אימונים מצוין. בסופו של דבר לא הופענו. אני לא מרגיש בעיה עם שחקן כזה או אחר. הפגרה באה לנו בזמן".

על קריאות ההתפטרות הוא הוסיף: "הם קראו לי להתפטר גם כשניצחנו 2:4 את נתניה, גם כשעשינו 2:2. אני יכול להבין לליבם. אנחנו רוצים לשחק כדורגל טוב ולנצח. אני מאמין בעצמי, יש ימים כאלה. צריך למצוא את הדרך לאסוף את הכוחות המחודשים".

יוסי אבוקסיס התייחס לשינוי המערך: "היכולת ההתקפית הדאיגה עד המשחק הזה. קצת שינינו לקו של ארבעה שחקני הגנה כי אשדוד שיחקה עם חלוץ אחד. אני חייב לפרגן לשחקנים על משחק יוצא מן הכלל. צריכים לעבוד קשה בפגרה ולהמשיך. הצלחנו לסגור את אשדוד, שהיא קבוצה עם שחקנים איכותיים. הצלחנו לעשות משחק טוב הגנתית והתקפית. אנחנו לא מסתכלים יותר מדי למעלה. צריך להעלות את הרמה כדי לראות לאן אנחנו הולכים".