כמו מכבי? הפועל חיפה רוצה להקים מוזיאון

כץ מעוניין בחלקה אדומה בסמי עופר. חשש לפציעה של בוזגלו

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.11.19 - 17:37

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

לאחר ההפסד למכבי תל אביב, בהפועל חיפה עוסקים בעיקר בכתף של אלמוג בוזגלו. הקשר אמנם היה בסגל, אך העובדה שהפסיד אימונים וכבר בדקה ה-55 התוצאה הייתה 2:0 גרמה לכך שסילבס לא שיתף אותו.

בתקופה האחרונה בוזגלו פרק שלוש פעמים את כתפו, ובפעם האחרונה אף נזקק להרדמה על מנת להחזירה למקום. במועדון קיים חשש גדול כי הקשר יפצע שוב. לפני המשחק נגד מכבי תל אביב, העידו יואב כץ וחיים סילבס כי לדעתם על בוזגלו לעבור את הניתוח באופן מיידי בכדי לתרום להפועל חיפה עוד העונה.

הקשר עצמו מתחבט בשאלת ביצוע הניתוח והמועד הנכון. בוזגלו מסיים את חוזהו בתום העונה וטרם קיבל הצעה להארכת חוזה שעשויה לגרום לו לבצע את הניתוח. כץ נשאל בנושא וציין כי השחקן לא פנה אליו בנושא. בוזגלו שב לשחק העונה לאחר קרע ברצועה הצולבת שמנעה ממנו לשחק במשך שנה שלמה ולחבריו לקבוצה אמר שאין ברצונו לשוב לבתי חולים ולהיעדר תקופה ממושכת מהמגרשים.

מלבד בוזגלו, במועדון ינסו להכשיר את גילי ורמוט וניקולה גולאן הסובלים מפציעה ממושכת, וכן את נס זמיר שנפצע בברכו בהפסד למכבי תל אביב.

בתוך כך, הבעלים יואב כץ נפגש עם ראש העיר חיפה, ד"ר עינת קליש רותם. בין היתר דנו השניים בנושאים הנוגעים לפעילותה של הפועל חיפה בעיר ובהם הפעלת מוזיאון במתחם סמי עופר, שדרוג מתקני האימון של המועדון וחיזוק שיתוף הפעולה בין המועדון לעירייה. בנוסף, כץ, העומד בראש מועדון הכדורגל של הפועל חיפה מזה 16 עונות, סיפר לראש העיר על האתגרים בהם הוא נתקל בניהול קבוצת כדורגל בעיר.

"אני מודה לראש העיר גברת, ד"ר עינת קליש-רותם, וסגנה, נחשון צוק, על פגישה לבבית ועניינית. התרשמתי שקידום הספורט בכלל והמקצועני בפרט, כמנוף כלכלי תרבותי לעיר, נמצא בנפשה של ראש העיר. סיכמנו כי נעמוד בקשר בהמשך הדרך באמצעות נציגי המועדון ואנשי העירייה כדי להתקדם במספר נושאים שעלו לדיון".