מתן חוזז: "השתלם לי להישאר במכבי ת"א"

הקשר דיבר על הקרדיט מאיביץ' והמאבק בצמרת מול חיפה וב"ש

תומר לוי
תומר לוי  12.11.19 - 07:08
תחילת כתבה

אחרי שלא ממש נלקח בחשבון על ידי ולדימיר איביץ' בתחילת העונה, מתן חוזז הוא אחת ההפתעות הנעימות של מכבי תל אביב בשבועות האחרונים, ואף היה אחד המצטיינים בקרב הצמרת נגד הפועל באר שבע וגם ב-0:3 על הפועל חיפה בשבת.

אתמול (שני), שחקני האלופה השתתפו בפרויקט "ספיישל מכבי" בו השתתפו 18 ספורטאים בעלי מוגבלויות שונות, שהגיעו למתחם קריית שלום במטרה לקדם שוויון זכויות, וחוזז התראיין ודיבר על מצבו בקבוצה ועל מירוץ האליפות.

חוזז נשאל על החלטתו להישאר בקבוצה למרות תחילת העונה הלא מבטיחה, והשיב: "כרגע נראה שהשתלם לי בגדול. נכון שבתחילת השנה פחות שיחקתי, אבל זה מה שרציתי, להישאר פה ולהילחם על המקום שלי. אני שמח שעשיתי את זה".

"אני מרגיש טוב ומסופק מזה שאני משחק ושאני עובד קשה", המשיך השחקן. "זה משתלם לי. ברור שהיו תקופות בתחילת העונה שלא שולבתי והיה יותר קשה, אבל אני שמח שעכשיו אני יותר חלק מהקבוצה ויותר משפיע".

על מירוץ האליפות השנה בהשוואה לשנה שעברה, חוזז אמר: "אנחנו משתדלים להסתכל יותר על עצמנו. השנה הליגה צמודה יותר והקבוצות יותר איכותיות מבשנה שעברה, אז יש יותר תחרות וליגה יותר צפופה. כרגע אנחנו במקום הראשון והכל תלוי בנו, נעשה הכל כדי לשמור על המקום שלנו".