דיווח: א.א.ק. מחכה לקיץ בשביל איביץ'

היוונים ימתינו שהמאמן הסרבי יסיים את חוזהו במכבי ת"א

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.11.19 - 09:44
תחילת כתבה

ההצלחה של ולדימיר איביץ' במכבי ת"א הופכת אותו למאמן מבוקש, במיוחד במדינה בה עבד במשך שנים רבות - יוון. המועדון ששוב ושוב מוזכר בהקשר הזה הוא א.א.ק. אתונה, לאחר שזו מינתה לאחרונה את אחיו של המאמן הסרבי למנהל המקצועי, וגם היום (חמישי), עלה שמו כמועמד להגיע לקבוצה מאתונה.

בסוף חודש אוגוסט האחרון פיטרה א.א.ק. את מיגל קרדוסו ומינתה את ניקולאוס קוסטנוגלו, אך האחרון לא הצליח לייצב את הקבוצה. המטרה הייתה שקוסטנוגלו יאמן עד תום העונה וכאשר חוזהו של איביץ' יסתיים בקיץ, הוא יגיע, כך על פי התקשורת היוונית, אך ההפסד 3:2 לפנאתינייקוס העלה את מד הלחץ במועדון.

באחד מכלי התקשורת ביוון נטען כי ייעשה ניסיון לפנות לאיביץ' כבר העונה, אבל נראה כי הסיכויים לכך נמוכים מאוד. בכל מקרה, א.א.ק. עדיין נותרה מועמדת לקלוט את הסרבי בקיץ וכך להעסיק את שני האחים איביץ' בשני התפקידים המקצועיים הבכירים במועדון.

לאיביץ', כזכור, חוזה עד תום העונה במכבי ת"א, אך למועדון יש אופציה לעונה נוספת. המועדון לא הודיע על מימוש האופציה, אך האפשרות הסבירה שהוא יעשה זאת על מנת לקבל כסף אם יחליט לעבור לקבוצה אחרת. בכל מקרה, אם לא תהיה הפתעה, נראה כי זו העונה האחרונה של איביץ' במכבי ת"א.