נס ציונה גברה 1:2 על קטמון במשחק אימון

שרם ומזרחי כבשו לקבוצה של תורג'מן. סהר לוי שב מפציעה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.11.19 - 12:25
תחילת כתבה

סקציה נס ציונה ממשיכה להתכונן להמשך העונה. אחרי הניצחון בשבת האחרונה על הפועל באר שבע, הבוקר (חמישי) המשיכה הקבוצה במומנטום וגברה במשחק אימון 1:2 על הפועל קטמון ירושלים. המשחק, שנערך במתחם האימונים של מכבי שעריים מליגה א', התקיים תחת חום כבד, כשגם הדשא הסינתטי הקשה על השחקנים.

את השער הראשון במשחק כבש החלוץ עדן שרם, לאחר שעבר את השוער בן ויצמן. השער השני הובקע ממסירת רוחב מצוינת של המגן בן סיטלקול, לרגליו של אופיר מזרחי שסיים בנגיעה. האורחת מירושלים הצליחה רק לצמק משער של רוי מליקה. הבשורה המעודדת מבחינתו של מאמן נס ציונה, עמיר תורג'מן היא חזרתו של הקפטן, סהר לוי שקיבל דקות ראשונות מאז הפציעה באוגוסט. גיא בדש שסוחב פציעה זכה למנוחה.

מלבד בדש גם רז שטיין לא נטל חלק במשחק. שי אליאס נמצא עם הנבחרת הצעירה ומוסא מאזו עם נבחרת ניז'ר. תורג'מן העניק הזדמנות לשחקנים שממעטים לשחק וביניהם מתן זלמנוביץ', אושר אבו, אופק ביטון, אילון ירושלמי ודור גלילי שהחלים מפציעה ארוכה. תורג'מן העניק לשחקנים חופשה עד יום שני, אותה ינצלו רב השחקנים לחופשה בחו"ל. הערב יחגגו אנשי המועדון עם מאמן הכושר, גל וקנין המתחתן הערב עם בחירת ליבו.