בני יהודה תשאר בבלומפילד בשנים הבאות

הכתומים חשבו על המושבה, אך הגיעו לסיכום עם עיריית ת"א על המשך שיתוף הפעולה באצטדיון המחודש

תומר לוי
תומר לוי  14.11.19 - 19:19
תחילת כתבה

למרות ההערכות המוקדמות, בני יהודה הודיעה הערב (חמישי) כי בלומפילד ימשיך להיות האצטדיון הביתי שלה גם בשנים הבאות. זאת לאחר פגישה מוצלחת בין הבעלים ברק אברמוב עם נציגי עיריית ת"א-יפו, ביניהם מנכ"ל העירייה, מנחם לייבה, יו"ר מנהלת הליגות ארז כלפון ומנכ"ל מנהלת הליגות ניקלוס לב.

מבני יהודה נמסר: "ברור לכולם שמדובר באחד המתקנים היפים והמתקדמים שיש לכדורגל הישראלי להציע ובנוסף אנו רואים לנכון שבתור קבוצה מתל אביב, שרוב אוהדיה מתגוררים בעיר ובסביבתה, שמשחקי הבית של הקבוצה יתקיימו בתחום רשות העיר תל אביב-יפו. בהזדמנות זאת הנהלת המועדון רוצה להודות לעירית תל אביב-יפו על הרצון לתמוך, לעזור ולבוא לקראת המועדון".

בימים האחרונים, עוד לפני פגישת החירום, בהנהלת המועדון החלו לבדוק את האופציה לחזור בעונה הבאה לאיצטדיון המושבה. גורם שחיזק את הרצון לנדוד לבית חדש הוא האוהדים הכתומים, שלא אוהבים את המגרש ביפו בשל גודלו הרב והדלילות ביציעים במשחקי הבית, שגורמת לאווירה מנומנמת.

בנושא אחר, במועדון מעודדים מהניצחון על אשדוד, שנתן הרבה שקט לקבוצה. אחד משחקני הסגל תיאר את התחושות של השחקנים: "יוסי דאג לנו להרבה מאוד שקט גם כשהלך פחות טוב. הוא נתן לנו את כל הביטחון. יש כאן סגל שחקנים טוב יותר ממה שמצטייר מהמיקום שלנו, וקצב צבירת הנקודות סביר כרגע".

בקשר למטרות הקבוצה, הוא כבר נשמע מהוסס יותר: "אי אפשר להשוות אותנו לקבוצות גדולות, מה שהיה שנה שעברה, עם כל הכבוד, לא בטוח שיחזור".

בקבוצה יצאו לפגרת הנבחרת ולאחר מכן ינסו ליצור רצף שיוביל אותם חזרה לצמרת, שם מוקמו בשנים האחרונות.