נס ציונה למנהלת: אפשרו לנו לארח בבית

המועדון מעוניין לשחק באצטדיון העירוני ולא במושבה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.11.19 - 09:55
תחילת כתבה

סקציה נס ציונה העפילה הקיץ לליגת העל ומהר מאוד הובהר לה כי לא תצליח לארח באצטדיונה הביתי. האצטדיון העירוני בנס ציונה יכול להכיל עד 3,500 צופים וזה בניגוד לתקנון ההתאחדות והמנהלת.

בנוסף לכמות הצופים, גם העובדה שעמדת השידור נמצאת בצד של היציע היא נגד החלטת המנהלת שמעוניינת שתהיה מול היציע. במהלך הקיץ הנהלת המועדון קיימה שיחות מול העירייה המקומית תוך מחשבה לבצע שיפוץ נרחב, אך עד כה אין התקדמות בנושא.

נס ציונה אירחה בשלושת משחקיה הביתיים האחרונים את שלוש הגדולות, מכבי חיפה, בית"ר ירושלים והפועל באר שבע שאוהדיה הגיעו במספרים יפים. לעומת זאת, במשחק הבית הבא (4.12) היא תארח את הפועל חיפה והצפי הוא ל-2,000 צופים והאצטדיון המקומי מספיק לשם כך.

בהנהלת נס ציונה פנו למנהלת בכדי לקיים את המשחק הקרוב באצטדיון העירוני וכעת נשקלת האפשרות שאכן המשחק יועתק מאצטדיון המושבה המשמש גם את הפועל רעננה, הפועל כפר סבא ושתי הפתח תקוויות, מכבי והפועל.

במועדון ישנה אופטימיות כי המנהלת תאשר מהלך שכזה, שעשוי לגרום לכך שיותר אוהדים מקומיים יגיעו למשחק, לאחר שמתחילת העונה יש תלונות על כך שעליהם לנדוד לפתח תקווה, למרות שלהנהלה אין מה לעשות בנידון.