בנתניה החליטו: מלמד יהיה בועט הפנדלים

בצ'יראי יסופסל מול הפועל חיפה, כרמי יחתום על חוזה חדש

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  29.11.19 - 09:04
תחילת כתבה

במכבי נתניה מחפשים את ניצחון החוץ הראשון שלהם העונה בליגה כשיתארחו מחר (שבת) אצל הפועל חיפה. אחרי שסיימו מחנה אימונים בווינגייט במהלך הפגרה, בקבוצה מקווים שמצאו את הנוסחה לצאת לדרך חדשה שהחלה עוד במחזור הקודם בניצחון 0:1 על הפועל רעננה. "היה מחנה אימונים מצוין ויש הרגשה שהלחץ קצת ירד ולשחקנים יש יותר ביטחון", אמר אחד משחקני נתניה.

נתניה תחסר את רומן גולובארט המוצהב וגם את יובל שדה וצליל נחמיה הפצועים, אבל תקבל בחזרה את אביב אברהם, שחוזר מפציעה ויפתח בהרכב. כפי שפורסם בערוץ הספורט, פאטוס בצ'יראי ימתין על הספסל בעוד גיא מלמד ויונס מלדה, שהרשימו במשחק האימון מול הפועל ראשון לציון, יפתחו בחוד. בן תורג'מן מועדף על פניו של ויקי כחלון בעמדת המגן השמאלי בעוד כארם ג'אבר שיכול עוד לשחק בקבוצת הנוער ימשיך כמגן ימני. הצוות המקצועי הזהיר מנס זמיר והכניסות שלו לעומק ומהעליות להתקפה של דור מלול.

אגב משחק האימון מול ראשל"צ, אחרי החמצת הפנדל של אלמוג כהן וזו של סתיו פיניש בליגה, הודיעו בנתניה שגיא מלמד יבעט את כדורי העונשין. במקרה שהוא לא יהיה על המגרש יקחו את הבעיטות בצ'יראי או טים הויבך.

מלבד זאת, בנתניה חושבים על העתיד. רז כרמי אמור לחתום בקרוב על חוזה ארוך טווח כששיחות עם סוכנו בועז גורן מתנהלות. השוער עשוי במקרה כזה לצאת להשאלה בהפועל חדרה או הפועל עפולה שמעוניינות בו.

הרכב משוער: דני עמוס; כארם ג'אבר, טים הויבך, דולב אזולאי, בן תורג'מן (ויקי כחלון); אלמוג כהן, גבי קניקובסקי, אביב אברהם, רועי קהת; יונס מלדה, גיא מלמד.