אבו פאני: "חיפה יכולה לזכות באליפות"

קשר חדרה לקראת המפגש מול הקבוצה ממנה הושאל: "לא מתביישים להגיד שבאים לקחת שלוש נקודות"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  01.12.19 - 11:45
תחילת כתבה

בהפועל חדרה ינסו לשים בצד את הדרמה שהתחוללה בסוף השבוע האחרון ובשיאה ההתפטרות המפתיעה של המאמן, אורי גוטמן. רון קלר יהיה זה שיעמוד על הקווים הערב (ראשון) במשחק מול מכבי חיפה, ולא בפעם הראשונה.

הבלם ג'ונתן סיסה סובל מקרע בשריר הארבע ראשי וייעדר. יהב גורפינקל מורחק ונראה כי חדרה תעלה במערך הכולל שלושה בלמים: ויסאם רבאח, מנשה זלקה וירין חסן. חגי גולדנברג יתופקד בעמדת המגן השמאלי.

הקשר האחורי ג'ורג' פוצ'יבה סובל מחום גבוה, לא התאמן אתמול והחלטה בעניינו תתקבל בהמשך היום. כמו כן, אליאל פרץ, שישוב לסגל, עדיין לא כשיר ל-90 דקות וסולומון דניאל בתמונת ההרכב.

קלר התייחס להרכב שיעלה הערב: "יהיו מעט שינויים מבחינה מקצועית, אבל רוב הדברים יהיו מתואמים למה שכבר תירגלנו עד למשחק הזה. כמובן שאחרי מכבי חיפה נחשוב יחד עם הצוות על דברים נוספים. עוד לפני מה שקרה היינו אנדרדוג מושלם במשחק הזה, ואנחנו רגילים למצב. מכבי חיפה אחת הקבוצות הטובות בליגה, עם סגל שחקנים איכותי מאד וכושר מצוין. אבל אנחנו לא באים להתבטל, נעשה את הכל כדי להמשיך להיראות טוב ולהשיג תוצאות חיוביות. אני מאמין בכל מי שנמצא פה ובהחלט חושב שאפשר לעשות את זה".

הזרקור בחדרה יופנה הערב למוחמד אבו פאני המושאל מהירוקים. הקשר התייחס לפגרה: "היינו בכושר טוב לפני הפגרה, נחנו קצת. משחקים קשים מאד לפנינו ומקווים לקחת את כל הנקודות בהם". למרות פערי הרמות הוא שומר על אופטימיות: "מכבי חיפה נמצאת בכושר הכי טוב בליגה, אחת הקבוצות הטובות. אנחנו באים לקחת את הנקודות ממכבי חיפה, כי הן מאד חשובות לנו. יש לנו את המטרות שלנו, אנחנו מתרכזים בעצמנו".

על התחושה לפגוש את מועדון נעוריו: "יש לי התרגשות גדולה מהמשחק, אני שחקן של חדרה ואני כל כולי בשביל המועדון הזה. אני שם את הרגשות בצד, מגיע למשחק חדור ומרוכז, מקווה לעשות הכי טוב עבור הקבוצה. יש לי חברים במכבי חיפה, אבל לא מדברים על זה, כל אחד מתעסק בעצמו".

אבו פאני נשאל על קבלת הפנים שיקבל מהקהל האורח: "אני לא יודע איך הקהל של מכבי חיפה יקבל אותי, אני שייך למועדון, אבל מחויב לחדרה ואני בא לתת את כל כולי בשבילה. אני מסתכל על עצמי ועל הקבוצה. אנחנו באים לתת את המאה אחוז ואם זה להתאבד על המגרש, בשבילנו זה חשוב מאד. לא מתביישים להגיד שאנחנו באים לקחת שלוש נקודות".

את התשובה הבאה ישמחו אנשי המועדון מהכרמל ואוהדיה לשמוע: "מכבי חיפה יכולה לזכות באליפות ומסוגלת להתמודד על כל תואר אפשרי, זה מועדון גדול. אנחנו פוגשים אותם בכושר הכי טוב".

הרכב משוער: אוסטין אג'ידה; דיא לבאבידי, מנשה זלקה, ירין חסן, ויסאם רבאח, חגי גולדנברג; ג'ורג' פוצ'יבה (סולומון דניאל), מוחמד אבו פאני, דידייה קוגבנייה; רועי זיקרי, לוסיו מרינאו.