20:15: "הפסד לכפ"ס יגרום לזעזוע בב"ש"

לחץ בנגב, בכר יבצע שינויים. שחקנים פנו לקהל שיגיע לתמוך

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.12.19 - 16:34
תחילת כתבה

אחרי שני הפסדים רצופים, פתיחת פער של תשע נקודות מהמוליכה והצטברות של המון לחץ, הפועל ב"ש יצאה הבוקר (שלישי) לבית מלון ברמת גן כדי להתכונן למשחק מול הפועל כפ"ס, שאמור להוציא אותה מהבוץ.

שלשום, נערכה שיחת הרגעה יחד עם אלונה ברקת, שהחדירה בשחקנים אמונה שהמערכת עומדת מאחוריהם ומאמינה בהם. ברק בכר מצידו, שומר את הקלפים של ההרכב קרוב אליו ולא תירגל את ה-11 שיפתחו, כשההערכה היא שבבית המלון יקיים אסיפה טקטית ויודיע על מספר שינויים דוגמת חזרתם של לואי טאהא, נייג'ל האסלביינק, ז'סוואה ואורן ביטון להרכב.

בכר זימן 20 שחקנים לסגל, בינהם לא אחר מאשר מאור מליקסון. כזכור, כפי שפורסם אתמול לראשונה בערוץ הספורט, הקשר יכלל בסגל לראשונה העונה. "תהיה תחרות גדולה. לא רק על ההרכב, אלא גם על הסגל. היא תגדל עוד יותר כשעמית ביטון ישוב מהרחקה ופאוליניו יוכל לשחק", אמרו השחקנים. "בינואר כמה מאיתנו כנראה לא יהיו פה". אגב, הקהל מתכנן מפגן תמיכה במאור מליקסון, שחוזר אחרי חצי שנה ובדקה ה-24, כמספר חולצתו, מתוכנן עידוד מאסיבי מצידם.

במועדון יודעים שהפסד היום ישפיע על כל המערכת. "יכול להיות זעזוע", אמר גורם בקבוצה. אחרי שהקהל מחא בפני השחקנים בסיום ההפסד לבני יהודה ואף תקף בקללות כמה מהם ביציאה מהאצטדיון, השחקנים דיברו בדלתיים סגורות על כך שהם מקווים לקהל שידחוף אותם ליציאה מהמשבר. חלקם אף שוחח עם נציגי האוהדים וביקש שיגיעו לתמוך בתקופה הזו.