"מכבי חיפה רצה לאליפות, אבל לא נתבטל"

דריכות באשדוד. אוחיון ימשיך על הקווים ויערוך 3 שינויים

גיל לוין
גיל לוין  03.12.19 - 12:24

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

אחרי שלא ניצחה בשלושה משחקים רצופים, מ.ס אשדוד נערכת לאחד המשחקים הקשים בליגה מול מכבי חיפה בחוץ (רביעי, 20:10). ברמה המקצועית יערכו שלושה שינויים בהרכב. לאחר שבשני המחזורים האחרונים הקבוצה לא מצאה את השער - דין דוד וחמודי כנעאן ישובו ל-11 וישתפו פעולה עם שגיב יחזקאל בחוליית ההתקפה. בקישור, פיראס אבו עקל יתפוס את מקומו של רועי גורדנה שירד לספסל.

משה אוחיון שימשיך לעמוד על הקווים, התייחס למצבו של המאמן רוני אוואט: "הוא מרגיש הרבה יותר טוב. עדיין לא ברור מתי יחזור לקווים אבל אנחנו בקשר יומיומי, הוא מגיע לאימונים ואנחנו מחליטים ביחד מה קורה באימון וגם מה יהיה לגבי המשחק. אנחנו מקווים שיחזור כמה שיותר מהר".

על המשחק אמר: "מכבי חיפה היא קבוצה מצוינת שרצה לאליפות. יש לנו משחק שונה מאשר נגד הפועל כפר סבא, בבית שלהם ועם הקהל שלהם. ההכנה היא רגילה. אנחנו מתייחסים לכל שחקן בצורה הכי טובה. התאמנו ביומיים האחרונים ואני מקווה שכולם יגיעו במאה אחוז שלהם ולא יהיו עייפים מהמשחק הקודם. אני מקווה שנעמוד טוב מול הקבוצה, אולי הכי טובות במדינה, ושנעשה תוצאה טובה. אנחנו אנדרדוג, אבל אנחנו לא באים להתבטל, רוצים לשחק טוב ולהגיע למצבים - מה שלא היה במשחק הקודם. נרצה לחזור לכבוש שערים".

גם שלומי אזולאי, שגדל במכבי חיפה והגיע לאשדוד מהכרמל, התייחס למשחק: "תמיד כיף לחזור לסמי עופר. גדלתי במועדון, אז זה מרגש עבורי. אבל מה שחשוב לנו זה לצאת מהמומנטום שנכנסו אליו. חיפה קבוצה מאוד אטרקטיבית וטובה. נצטרך לעשות משחק מעולה".

"יש תקופות בכדורגל, זה קורה בכל קבוצה", המשיך הקשר. "הגענו לא מוכנים מול בני יהודה וקיבלנו בראש. מול הפועל כפר סבא לפחות הצלחנו לשמור על שער נקי. נצטרך לעשות את זה הפעם גם מבחינה התקפית וגם מבחינה הגנתית".