האקזיט הבא? סקאוט של דיז'ון עקב אחר סורו

הקשר עשוי לעזוב כבר בינואר. המחיר: עולה על מיליון יורו

תומר לוי
תומר לוי  04.12.19 - 06:47
תחילת כתבה

המלפפון הבא של ברק אברמוב? אחרי גל המכירות בקיץ, נראה כי שחקן משמעותי נוסף עשוי לעזוב את בני יהודה. נציגים של דיז'ון, שמדורגת מתחת לקו האדום בליגה הצרפתית, עקבו אחרי איסמעילה סורו ב-1:1 אתמול (שלישי) נגד הפועל רעננה. זהו משחק שני ברציפות בו מבוצע מעקב אחר הקשר, לאחר שאנשי המועדון הצרפתי נכחו גם בניצחון של הכתומים בטרנר בשבת האחרונה.

על פי ההערכות, דיז'ון מוכנה לשלם מעל מיליון יורו על השחקן מחוף השנהב, שנחשב לאחד הטובים בליגה בתפקידו, אבל בני יהודה דורשת סכומים גבוהים יותר. במקביל גם נציגים של סלטיק עקבו אחרי השחקן. במועדון הכתום אישרו את הפרטים לגבי הקבוצה הצרפתית והשחקן עשוי להימכר בחלון ההעברות בינואר.

בחזרה למשחק. על רקע התיקו הביתי, בקבוצה קיים כעס על אליסון דוס סנטוס, שהורחק בסיום בשל עימות עם מנחם קורצקי. הבלם נצפה בקרב מילים עם מאמן היריבה בעודו יורד לחדר ההלבשה בתום ההתמודדות. "בשביל מה הוא היה צריך את זה?", אמרו במועדון, "המשחק כבר נגמר. זה פשוט חוסר אחריות".

למרות שלא הצליחה להשלים שלושה ניצחונות רצופים דווקא מול נועלת הטבלה, השחקנים היו מרוצים: "היה חשוב להוציא נקודה. הם באו להילחם על החיים שלהם. עם איך שהמשחק התפתח התוצאה הזו טובה עבורנו".