לא חסין: ביקורת בחיפה על ניהול המשחק של בלבול

רצף הניצחונות של הירוקים נקטע באופן מפתיע עם ה-3:3 מול אשדוד ובמועדון תהו מדוע המאמן לא ביצע רוטציה כמו מכבי ת"א וב"ש. למרות זאת, אותם 11 צפויים לפתוח בשני

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.12.19 - 08:17
תחילת כתבה

אחרי תקופה נהדרת ומלאה במחמאות ובתחושה שהעונה הזו עוד יכולה להסתיים עם תואר האליפות, הגיע ה-3:3 מול מ.ס אשדוד שפגע למכבי חיפה בתוכניות. הירוקים פספסו הזדמנות להשאיר את הפער ממכבי תל אביב על שלוש נקודות וכעת רחוקה רק ארבע מהשלישית הפועל באר שבע.

חדר ההלבשה הירוק נראה כמו אחרי הפסד כשהשחקנים היו מכונסים בעצמם כשאור שחר, בנו של נשיא המועדון ניסה לנחם ללא הצלחה. "משחק ההגנה שלנו נורא, מלמעלה ועד למטה. הייתה הפקרות בשערים שספגנו", אמרו במועדון ובאו בטענות כלפי השופט שניר לוי, שפסק לפנדל לטובת היריבה.

מרקו בלבול, שהצליח להביא את הקבוצה לימים שמזכירים את העשור הקודם, טעה הפעם בחילופים ובעיקר בהתעקשותו להמשיך ולהעניק דקות לרז מאיר על חשבון סאן מנחם כמגן שמאלי. "אם כבר להחליף מגן שמאלי, אז למה לא את אוטין שהוא מגן טבעי?", תהו שחקנים בחיפה. בנוסף במועדון הרגישו שרוטציה כפי שעשתה מכבי ת"א בדרבי או הפועל ב"ש בניצחון על הפועל כפ"ס, הייתה צריכה להיעשות גם במשחק הזה, מול אשדוד ולא מעט שחקנים נראו עייפים במחצית השניה.

בלבול לא היכה על חטא בחילופים ואמר בסיום שהיה שלם עם החלטותיו, אבל מצד שני, ביקר את משחק ההגנה ולא בפעם הראשונה העונה. המאמן הכחיש בתוקף אפשרות שמול הפועל ב"ש בשני ישוב למערך של שלושה בלמים כשנראה שההרכב שפתח אתמול יפתח גם מול הקבוצה של ברק בכר.