חיים: "חשבנו כבר שלא נצליח להבקיע"

כפ"ס כבשה אחרי חמישה משחקים. קורצקי: "משחק רע שלנו"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.12.19 - 17:30
תחילת כתבה

לא מנצחות. הפועל רעננה והפועל כפר סבא נפרדו היום (שבת) ב-1:1, והאריכו את הרצף שלהן לאחר שלא מעט זמן הן לא השיגו שלוש נקודות. זהו המשחק ה-11 של המארחת ללא ניצחון והשביעי של הירוקים. הנקודה הקפיצה את רעננה זמנית מעל הקו האדום ואת כפ"ס למקום העשירי עם שער ראשון שלה לאחר חמישה משחקים.

"יש תקופות פחות טובות בכדורגל", אמר מאמן כפ"ס, אופיר חיים בסיום, "אני שמח שכבשנו, חשבנו כבר שלא נצליח להבקיע. אנחנו לא מספיק טובים עד עכשיו, אבל הליגה עוד ארוכה ואנחנו מאמינים בעצמנו. נשתפר ונהיה טובים יותר".

ההרכב איתו פתח: "רוצ'ט ופדידה שיחקו 90 דקות בשני המשחקים השבוע והרגשתי שהם טיפה עייפים. רציתי להרוויח אותם מהספסל וזה מה שקרה. אני שמח שעומר פדידה הבקיע".

חלון העברות בינואר: "נתחזק בחלק הקדמי. תחילת העונה הטובה שלנו יצרה ציפיות. אני ריאלי ויודע מה חומר השחקנים שלי. המטרה שלנו היא להישאר בליגה".

בצד השני, מאמן רעננה, מנחם קורצקי, איבד יתרון פעם שניה בתוך ארבעה ימים: "זה לא רק זה. היה משחק רע מאוד שלנו. לא הגיע לנו יותר ואני לא משלה את עצמי או מתחבא מאחורי דברים. יש חוסר פרגון ואנוכיות וזה לא נראה טוב. היינו צריכים לדעת לגמור את המשחק, אבל חזרנו אחורה וספגנו מהתקפה מתפרצת. כשדברים לא הולכים זה יוצר לחץ".

קורצקי מודע לאחריות שלו על מצב הקבוצה: "אני חלק מהבעיה ויש לי ביקורת עצמית. אני אעשה הכל כדי להוציא אותה מהמצב שנכנסנו אליו. אני צריך לבדוק את עצמי על סגנון משחק והרכבים".

אירוע מוזר נרשם במחצית השניה, כשאביחי ידין הוחלף לאחר שעלה כמחליף: "העדפנו להוסיף שחקן התקפה. אביחי יבין את זה".