עימות חריף בין גאדיר למורי, אחרים הפרידו

ויכוח בין השניים התלקח בחימום. סילבס: "הניצחון? אמירה"

תומר לוי
תומר לוי  07.12.19 - 21:36
תחילת כתבה

אחרי סערת ה-VAR בניצחון על נס ציונה, הפועל חיפה חזרה לסמי עופר במטרה להוכיח שהניצחון באמת הגיע לה, והאמת? למרות שגם הפעם קיבלה קצת עזרה מהמערכת המפוקפקת, היא הוכיחה שהיא ראויה להידבק לחבורה בצמרת. הקבוצה מהכרמל סיימה סיבוב עם 0:3 מרשים על בני יהודה.

בצד השני הרוחות נשמעו סוערות הרבה יותר ואם התוצאה לא הספיקה, הבלאגן בחדר ההלבשה היה נחרץ הרבה יותר. עימות מילולי חריף נרשם בין מוחמד גאדיר ודן מורי עוד במהלך החימום, עימות שהופסק רק בהתערבות שחקנים אחרים. מורי העיר לגאדיר על איבוד כדור בחימום, האחרון ענה לו והויכוח התלקח - אך השניים נרגעו לאחר שהפרידו ביניהם.

מאוחר יותר, בסיום, יוסי אבוקסיס סיכם את ההפסד: "חוסר היציבות, זה מה שמסמל אותנו. התחלנו טוב את העונה ונחלשנו. אחרי שוב בשתפרנו עם שלוש ניצחונות והיום הפסד שאני מעדיף לא לתרץ בעייפות. גם הם שיחקו שלושה משחקים, זה טעויות בהגנה. היו חסרות לנו שתי נקודות לסיבוב בסדר גמור, ננסה להביא את זה בסיבוב הבא".

על המשחק עצמו אמר אבוקסיס: "חיפה קבוצה לא קטנה, אבל גם לא מארבע הגדולות. אני חושב שלא היינו במשחק מכל הבחינות. זה קורה, אני לא מאלה שיפילו הכל על השחקנים, אני אחראי על זה בראש ובראשונה. לא נוריד את הראש ונמשיך לעבוד קשה. שלוש טעויות במשחק ההגנה שלנו, לצד אפס טעויות שלהם - משקף 0:3 או לא? התקפית לא הגענו למשחק, הגנתית עשינו טעויות. זה משחק רע מאוד שלנו".

"זה היה סיבוב נהדר", אמר חיים סילבס בסיום. "21 נקודות זה מעל 50% הצלחה לדעתי, בהחלט סיבוב טוב. היו עליות וירידות ביכולת, משחקים טובים לצד נפילות, אבל אנחנו מרוצים. ועדיין, זה לא תפקידנו לסכם סיבובים, הראש כבר נמצא במשימה הבאה - כפ"ס".

על המשחק עצמו הוסיף מאמן הפועל חיפה: "זה היה מפגש בין שתי קבוצות די דומות במאפיינים שלהן. במחצית הראשונה לא היה משחק טוב, היו הרבה חפירות ומאבקים. ידענו שנצטרך לעבוד קשה, קיבלנו סטירה מול נתניה בתחילת השבוע. זה נראה כמו נצח, אבל זה היה השבוע שהשתמשנו בו והפקנו לקחים. מעבר לשלוש הנקודות הייתה פה אמירה, כי בני יהודה תתמודד איתנו על מיקום".