בגין יידוי אבנים: שלושה אוהדים הורחקו לחודש

התקרית אירעה בסיום המשחק בין הפועל חיפה לבני יהודה. ביקורת אצל הכתומים על דוס סנטוס. וגם: האקזיט הבא של ברק אברמוב?

תומר לוי
תומר לוי  08.12.19 - 13:38
תחילת כתבה

אירוע מכוער נרשם אמש בסיום המשחק בין הפועל חיפה לבני יהודה, במרכזו עוכבו שלושה אוהדים לחקירה לאחר שהחלו ליידות אבנים אחד על השני. היום (ראשון) השלושה הורחקו ל-30 יום ממגרשי הכדורגל, כך נמסר ממשטרת ישראל.

בעניין אחר, בבני יהודה התחושות קשות לאחר התבוסה 3:0 בסמי עופר. את מרבית הביקורת ששררה במועדון ספג אליסון דוס סנטוס, לו היה משחק חלש. "הוא הרג אותנו, והיה אשם בכל השערים. הוא נמצא בתקופה לא טובה", אמרו במועדון. הברזילאי עצמו כינס את כל השחקנים בחדר ההלבשה אחרי המשחק והתנצל על היכולת שלו במשחק.

אבל לא רק דוס סנטוס ספג אש אצל הכתומים, כאשר גם אמיליוש זובאס ושחקנים נוספים נמצאו אשמים בתוצאה הרעה באצטדיון סמי עופר. גורמים במועדון ציינו: "החלק הקדמי לא מביא מספרים. זה לא המשחק הראשון העונה ולא השני שההתקפה לא באה לידי ביטוי. נעשה שינויים בינואר".

בתוך כך, התקרית בין דן מורי למוחמד גאדיר, שעליה פורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, לא נעלמה גם מעיניו של המאמן יוסי אבוקסיס, שאמר: "אפשר להפסיד, אבל חשוב שנישאר ביחד במצבים כאלה, ובלי ריבים כמו שהיו".

בנושא אחר, הבעלים ברק אברמוב ככל הנראה יבקש שלושה מיליון יורו על איסמעילה סורו. כרגע, הקבוצות שמעוניינות בקשר של בני יהודה הן סלטיק מסקוטלנד ודיז'ון מצרפת.