תורג'מן זעם: "אנחנו נאיביים ופראיירים"

אכזבה בנס ציונה: "היינו טובים מק"ש". בדש שוחרר מביה"ח

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.12.19 - 10:07
תחילת כתבה

בפעם השנייה תוך ארבעה ימים, סקציה נס ציונה ספגה שער בדקות הסיום ואיבדה נקודה יקרה. בחלקים רבים מהמשחק, חניכיו של עמיר תורג'מן הראו יכולת טובה נגד עירוני ק"ש ולעיתים אף סיכנה את שערה, אך בשורה התחתונה - היא יצאה מאוכזבת.

בחלק הקדמי, תורג'מן עשה עבודה טקטית טובה, כל השחקנים השקיעו ומעט חוסר דיוק, בעיקר מכיוונו של מוסא מאזו, השפיע בסיום. גם החלק האחורי עשה עבודה טובה ברוב שלבי המשחק, אך דווקא לקראת סיום הם איבדו ריכוז והשאירו את ג'יימס אדניי חופשי ומאושר לכבוש את השער היחיד במשחק.

תורג'מן היה נסער מאוד והתקשה להסתיר את אכזבתו. את המהלך המנצח הגדיר בשתי מילים: "נאיביים ופראיירים". כעת, עם סיום הסיבוב הראשון, סקציה נס ציונה נמצאת במקום האחרון ולה ההתקפה החלשה בליגה (9) וההגנה הגרועה בליגה (23). ואם לא די בכך, במהלך המשחק פונה גיא בדש לביה"ח בעקבות דריכה על ידו, שגרמה לחתך עמוק. בדש נתפר ושוחרר כבר בלילה לביתו.

אופיר מזרחי, שכל כך רצה לכבוש נגד האקסית מק"ש, אמר בסיום: "יותר משרציתי לכבוש, רציתי לנצח את המשחק. זה יכול היה לתת לנו דחיפה. יכולנו להוביל עליהם בפער של ארבע נקודות, אך לצערי זה לא קרה והפסדנו. היה לנו חודש מצויין, התוצאות לא משקפות את מה שקורה".

למרות המצב העגום, הקשר מצא סיבה לאופטימיות: "נצטרך להרים את עצמנו, יש לנו יריבה לא פשוטה (מכבי תל אביב) ונבוא לגנוב. אני חושב שאנחנו יכולים להישאר בליגה באמונה שלמה".