שועה נופה מהסגל: "נמאס לי, אני לא רוצה להיות פה"

החלוץ התלונן שלא לקח חלק בתרגול בעיטות לאחר אימון מכבי חיפה, התעמת עם בלבול, שהוציא אותו מה-18 להפועל ב"ש. במועדון מעריכים שבית"ר ירושלים עומדת מאחוריו

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  08.12.19 - 18:28
תחילת כתבה

שוב מחוץ לסגל: שבוע לאחר שסוף סוף כבש את שער הבכורה שלו במדי מכבי חיפה, ירדן שועה נופה מה-18 של הקבוצה, שתפגוש מחר (שני) את הפועל באר שבע. מערכת היחסים הרעועה בין שועה לבין המאמן, מרקו בלבול, נמשכה גם הערב באימון, כאשר שועה התרגז שלא תורגל בהרכב לקראת המשחק בטרנר, מה שהוביל לעימות עם המאמן החיפאי. לאחר התקרית, צעק: "נמאס לי, לא רוצה להיות פה". במועדון מעריכים שבית"ר ירושלים עומדת מאחוריו ולכן מרשה לעצמו להתנהג כך.

אז מה קרה? בסיום אימון מכבי חיפה למשחק מול ב"ש בו לא תורגל שועה ב-11, בלבול החליט להשאיר חלק מהשחקנים לתרגל סיומות לשער. החלוץ רצה להישאר כדי לבעוט, המאמן השיב שהוא סיים את האימון ואין צורך שיישאר. בשלב זה, הוא פצח ברצף קללות, מה שהוביל לניפוי.

התקרית הזו מגיעה דווקא אחרי ששועה התנהג למופת בשבועות האחרונים. אביו של החלוץ וסוכנו ביקשו ממכבי חיפה לשנות את ההחלטה, אבל במועדון ענו להם שלא ידונו בזה עד למשחק והוא צפוי לעמוד לוועדת משמעת רק אחרי ההתמודדות מול ב"ש.

כאמור, זו לא הפעם הראשונה ששועה מסתבך עם מכבי חיפה. לשועה יש היסטוריה ארוכה של עימותים (כולל השעיה ממשחק ליגה אחד, מול מכבי נתניה, בשל העובדה שתועד מבלה במסעדה עד מאוחר), ובסה"כ מתוך 13 משחקי ליגה, החלוץ פתח רק בשלושה.

בשבוע שעבר, היה נדמה שהסיפור מקבל תפנית חיובית, כששועה נכנס כמחליף מול הפועל חדרה וכבש את שער הבכורה שלו בליגה לעונת 2019/20. למרות זאת, המזג החם שוב פגע בו ונדמה שמעמדו של החלוץ שוב מתערער.

פחות משנה לאחר שחתם ברעש גדול בשורות הירוקים, נדמה ששועה כבר בדרכו החוצה, אל תחנה חדשה. כזכור, בתחילת נובמבר התקיימה פגישה בין השניים, בה אמר החלוץ לבלבול: "אם אתה לא מחזיק ממני, תשחרר אותי". זאת, לאחר ששועה לא שותף במשך זמן רב. החלוץ ייוותר מחוץ לסגל, במשחק החשוב מחר מול ב"ש, ועתידו במועדון לוט בערפל.