הפועל חדרה תחל בשיחות להחזרת ניסו אביטן

האדומים שואפים שהמאמן יעמוד על הקווים כבר במחזור הקרוב

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  08.12.19 - 21:39
תחילת כתבה

מבצע החזרת ניסו אביטן להפועל חדרה יוצא לדרך. אחרי ההפסד להפועל תל אביב (השלישי ברציפות לצד 482 דקות ללא כיבוש שער), האדומים יחלו בשיחות להשבתו לקווים של המאמן, שהוביל אותם לפלייאוף העליון בעונת החזרה שלהם לליגת העל.

במועדון התקבלה החלטה לפנות לאקס אחרי הצ'אנס שניתן לרון קלר בשלושת המשחקים האחרונים, בהם רשמה הקבוצה שלושה הפסדים. אביטן שב מחופשה פרטית בתאילנד וכבר נחת בישראל והוא צפוי להיפגש עם הנהלת חדרה בהקדם. אגב, ייתכן שהפנייה הייתה מתבצעת קודם לכן, אם לא היה נמצא בחופשה.

מיד עם פיטוריו מהפועל תל אביב בתחילת החודש שעבר, החלו גורמים בהנהלת חדרה לנסות לשדך את המאמן למועדון בו צמח ורשם הצלחה אדירה. אביטן שהעלה את האדומים לליגת העל והיה אחראי למסע האדיר שלהם בעונה שעברה שהסתיים במקום השישי, יגיע במקומו של אורי גוטמן במטרה להשיב אותה לצמרת ליגת העל.

בחדרה ינסו למצות את המו"מ עם אביטן בהקדם כדי שזה יכין את הקבוצה למשחק נגד מ.ס אשדוד ויפתח את הסיבוב השני עם הקבוצה. רון קלר המוערך יישאר במועדון וישוב למשרת עוזר המאמן.

קלר: "אעמוד לרשות המועדון"
עוד לפני שיגיע המאמן הבא, קלר עמד הערב (ראשון) על הקווים בהפסד 1:0 לאדומים. חדרה רושמת שישה משחקים ברציפות ללא ניצחון ושלושה הפסדים ברצף. בנוסף, היא לא הבקיעה שער כבר חמישה משחקים. לזה קוראים משבר.

"מאכזב מאוד לרשום הפסד נוסף", אמר קלר בסיום, "יש מגמה של יותר מחויבות ורצון אצל השחקנים, אבל לצערי זה לא הפסיק לנו. לא הגענו למספיק מצבים ולכן הפסדנו. אנחנו צריכים להחזיר לעצמנו את הביטחון בחלק הקדמי ואני מקווה שהשחקנים יחזרו לכבוש. אנחנו זקוקים לשער שיוציא אותנו לדרך חדשה".

"אני לא חושב שתוצאה כזו או אחרת תקבע את עתידי", התייחס המאמן למעמדו, "ההנהלה תדון בנושא הזה ואני אעמוד לרשות המועדון. לדעתי אני ראוי לאמן את הקבוצה".