בבית"ר מרוצים: "עשינו שינוי מקצועי גדול"

בבירה מסכמים סיבוב. חוגג : חיזוק - רק אם ננצח את ב"ש

תומר לוי
תומר לוי  10.12.19 - 10:58
תחילת כתבה

בסופו של דבר, בית"ר ירושלים מסתכלת אחורה עם מעט סיפוק: במהלך הסיבוב הראשון היא חוותה לא מעט עליות וירידות, אבל בתומו היא נמצאת במקום הרביעי בטבלה, עם 11 נקודות יותר ממה שהיו לה בשלב הזה אשתקד, כשתקציב השחקנים לא השתנה.

גורם במועדון שאב אופטימיות מהמצב: "עשינו שינוי מקצועי גדול, ולמדנו להוציא הרבה יותר מהסגל הקיים. רוני לוי עושה עבודה טובה ומגיע לו קרדיט. חשוב לזכור שבשנה שעברה היו כאן שחקנים יקרים כמו ז'אורז'יניו, או חלוץ זר שהגיע לחודשיים והרוויח לא מעט. היום אנחנו סופגים פחות ועם אותם נקודות כמו ב"ש, שבמקום השלישי. אם ימשיכו לתת שקט, בשנה הבאה נהיה אפילו יותר חזקים".

ועם סיום החלק הראשון של העונה, משה חוגג כבר מסתכל לעבר חלון ההעברות בינואר, ובהחלט שוקל לחזק את הקבוצה - אך מתנה זאת בניצחון של בית"ר בטרנר על הפועל ב"ש. "אם לא ננצח, אין טעם להשקיע", אמרו במועדון, "לא נשים כסף בשביל לסיים במקום שלישי או רביעי. בשנה הבאה, כשעידן ורד ומיכאל אוחנה יחזרו, נהיה הרבה יותר עוצמתיים". אם בית"ר אכן תחזור עם הנקודות מבירת הנגב, הקבוצה תתחזק בחלוץ זר, דבר שמגיע גם מתוך דרישה של המנהל המקצועי, יוסי בניון, והמאמן רוני לוי.

באשר לסוגיית ירדן שועה, במועדון קיבלו את ההבהרה מצד מכבי חיפה, לפיה אינם הולכים למכור את החלוץ, ואף מבינים אותה: "אין קבוצה שלא תרצה את שועה, אבל ברור לחלוטין ששחר לא ירצה לוותר על ההשקעה שלו כל כך מהר, והוא צודק".

בנושא אחר, תובע ההתאחדות, עו"ד ניר רשף החליט להעמיד לדין משמעתי את הקבוצה, בגין התנהגות בלתי הולמת של קהל אוהדים. זאת, בשל שני אירועים מהמשחק נגד מ.ס. אשדוד: השלכת רימון העשן וכוס שתייה שהושלכה לדשא. הדיון צפוי להתקיים מחר.