ברקת לאוהדי ב"ש: קללות זה ממש לא לגיטימי

הבעלים ורחמים שוחחו עם הקהל: "הקבוצה מחויבת ב-100%"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  11.12.19 - 07:36
תחילת כתבה

על רקע ההפסד 2:0 למכבי חיפה, והתקופה הרעה בה נמצאת הקבוצה, הבלאגן בהפועל באר שבע מסרב לשקוע. במועדון לא אהבו את ההתפרצות של 30 אוהדים למגרש האימונים, דבר שגרם לסיום האימון מוקדם מהצפוי, למחרת ההפסד.

מי שעוד יותר סלדו מהמחאה הקולנית היו ראשי ארגון האולטראס שלא פסלו מחאה, אבל כעסו על הצורה בה היא נעשתה ואף דאגו להעביר את המסר בנושא לאותו קומץ. במהלך האירוע, ירדו לדשא בעלי הקבוצה אלונה ברקת, יחד עם המנכ"ל אסי רחמים ואביתר אילוז מההנהלה, הבעלים פנתה במסר לאוהדים: "הקבוצה מחוייבת ב-100%, מחאה זה דבר לגיטמי, אבל קללות בשום פנים ואופן לא". בנוסף, חיזקו במועדון את המאמן ברק בכר שספג ביקורת מהקהל: "אסור לשכוח איפה המועדון הזה היה לפני שהוא הגיע". 

לאחר מכן גינה את התנהגות הקהל: "נורא חבל לי שאתם מתנהגים בצורה כזו כי הרגלתם אותנו לתרבות עידוד אחרת. אני זוכר איך אחרי ההפסד 4:0 בסיום העונה שעברה עמדו כל האוהדים ולמרות האכזבה מחאו לנו כפיים. מי הבטיח שתמיד יהיו הצלחות? היו שנים קסומות ולא חסרות דוגמאות מהעולם שקבוצות עם תקציב ענק כמו אתלטיקו מדריד לא תמיד בצמרת הליגה. לא מדובר בכפתור שלוחצים עליו ויש הצלחות".

במועדון הדגישו שב"ש של העונה היא קבוצה שנבנתה מחדש ועדיין מחפשת זהות עם לא מעט רכישות צעירות לשנים הבאות כמו דוד קלטינס, רמזי ספורי, עדן שמיר וג'ימי מארין.