קלינגר מחפש חיזוק, בחר להתמקד בזרים

מאמן הפועל ישפר את החלק הקדמי. נקבעה פגישה עם קיירמה

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  11.12.19 - 10:21
תחילת כתבה

אחרי שהתאוששה משני הפסדים רצופים עם ניצחון על הפועל חדרה, הפועל ת"א רוצה להמשיך בקצב. ביום ראשון, היא תפתח את הסיבוב השני במפגש חוץ עם מכבי נתניה, אבל בקבוצה מבינים שדרוש חיזוק, ועובדים על כך.

המאמן, ניר קלינגר, כבר החל בחיפושים אחר שחקני חיזוק אופציונאליים שיצטרפו לקבוצה בחלון העברות של ינואר, כשנכון לעכשיו הוא מתמקד קודם כל בזרים. כידוע, קלינגר מחפש שניים שלושה שחקנים יצירתיים לחלק הקדמי והוא רוצה בשלב ראשון למצות את אופציית הזרים ולראות האם קיים שחקן זר שמעניין אותו.

מייקל אולהה, החלוץ הניגרי, שחתם בקיץ לארבע שנים צפוי לנחות בארץ בשבועיים הקרובים. אולהה יהיה הזר השישי של האדומים, אבל בכל מקרה במועדון צפויים להיפרד מפרנסיס קיירמה. כפי שכבר פורסם כאן בעבר, למרות שקיירמה מחזיק בחוזה עד תום העונה בקבוצה לא מרוצים מיכולתו. לערוץ הספורט אף נודע כי כבר נקבעה פגישה בין נציגי המועדון לבין נציגו של השחקן, עורך הדין סתיו חכמון.

הצדדים כמובן צריכים להגיע להסדר כספי על מנת "לשבור" את החוזה. אחרי שיפרדו יהיה לאדומים מקום אחד נוסף במכסת הזרים, אך השאלה היא האם הנהלת הקבוצה תרצה לוותר על המענק שניתן מהמנהלת על חמישה זרים בלבד, דבר שעד היום היה להם חשוב. "קודם כל נמצא שחקן זר שמעניין אותנו ןאז נראה איך מתקדמים" אמרו בקבוצה.