צבר תיאבון: יעקב שחר נתן אור ירוק לחיזוק בינואר

בלבול ביקש, בלבול יקבל: בעלי מכבי חיפה אישר צירוף של שלושה שחקנים - מגן ימני, קשר אחורי ושחקן קדמי. כרים פריי מועמד. כפי שפורסם, רז מאיר ינותח וגמר את העונה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.12.19 - 09:30
תחילת כתבה

כנראה שהחזרה לצמרת הכדורגל הישראלי, הגבירה את התיאבון של נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, שכן הוא אישר חיזוק של שלושה שחקנים בחלון ההעברות בינואר. כפי שפורסם אתמול (רביעי) בערוץ הספורט, מרקו בלבול הציב לעצמו למטרה להחתים שלושה שחקנים: מגן ימני, קשר אחורי ושחקן קדמי נוסף.

כרים פריי, שלא מתלבש בבאשהקשיר, נמצא חזק ברשימות של המאמן החיפאי, אבל לא בסכומים אותם הוא דורש נכון לרגע זה. במקביל, בלבול מחפש מגן ימני ישראלי ואף פוזל לליגה הלאומית, כשהמטרה היא שהמגן שיגיע יבין את מקומו כתחליף לארנסט מאבוקה.

אגב, המגן הקמרוני התלונן על רגישות בשריר ונמצא בספק למשחק הקרוב מול הפועל רעננה. בקבוצה מקווים שהצוות הרפואי יצליח להכשיר אותו מאחר ובמשחק שלאחר מכן, מול נס ציונה בגביע המדינה, מאבוקה ועופרי ארד יהיו מושעים בגלל צבירת כרטיסים צהובים.

הבשורה הטובה היא חזרתו הצפויה של רמי גרשון לאימונים בתוך שבועיים, אחרי תקופה ארוכה בחוץ. מוחמד עוואד וגיא חיימוב ייחלו להגביר את האימונים אחרי המשחק בשבת, לעומת זאת וכפי שפורסם בערוץ הספורט, מכבי חיפה אישרה שרז מאיר החליט לעבור ניתוח בירכו בעוד כשבועיים מה שאומר שלמעשה הוא סיים את העונה. הניתוח יועבר על ידי ד"ר דרור לינדנר, אחד האורתופדים הבכירים והמומחים לפציעות מסוג זה.

היום, בלבול יקבל החלטה אם ירדן שועה יתלבש למשחק בשבת נגד הפועל רעננה. המאמן מבין ששחר לא מתכוון לשחרר את החלוץ, שבינתיים מתלונן על פציעה בקרסול כתוצאה מתיקול עם אעיד חבשי בשבוע שעבר - ועל אף שכבר התאמן אחרי אותו תיקול, לפני שהושעה מהניצחון בטרנר על הפועל ב"ש.

בתוך כך, במועדון ממתינים להחלטת שחר לגבי עונשו של השחקן ונראה כי ייקנס ב-8,000 שקלים - הסכום המקסימלי שקבוצה יכולה לקנוס שחקן.

"אני חושב שפתחנו את המשחק בצורה מצוינת ולחצנו גבוה", סיכם בלבול את המשחק מול ב"ש. "מה שהיה לי חשוב במשחק הזה זה שהשחקנים היו אפקטיביים ויעילים לאורך כל 90 הדקות. הבקענו שני שערים יפים ושמרנו על רשת נקייה. אבל מה שיותר חשוב זה שגילינו אופי ונחישות לאורך כל המשחק. היינו מאד ממוקדים והשחקנים הראו רצון אדיר לנצח את המשחק הזה. לקחנו שלוש נקודות יקרות מאד, ויחד עם זאת צריך לזכור שזה רק שלוש נקודות".

לגבי חלון ההעברות בינואר אמר: "חשוב לנו להמשיך לשלב שחקנים שגדלו במחלקת הנוער ויש לנו כבר לא מעט כאלה בקבוצה הראשונה. זה דבר שאני מאד מאמין בו ואנחנו נראה המשכיות של הדבר הזה. אני לא עוסק כרגע בינואר, יש לנו משחק חשוב נגד רעננה. אנחנו עוסקים בכאן ועכשיו. אני תמיד רוצה לשפר, אבל יש זמן לכך. אנחנו אחרי שלושה משחקים בשבוע, צריכים להתאושש, להתכונן פיזית נכון ולבוא מפוקסים. זה משחק סופר קשה, ראינו שבסיבוב הראשון לא היה לנו קל נגדם. נצטרך להיות מוכנים לכל תרחיש שיכול לקרות ב-90 דקות ולעשות הכל כדי לחזור עם ניצחון משם".