חיים סילבס: "טאפוקו חזר לרוטציה ובגדול"

מאמן הפועל חיפה לקראת שבת: "המשחק חשוב לנו יותר מלכפ"ס"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  12.12.19 - 15:46
תחילת כתבה

הפועל חיפה מתכוננת למשחק הקרוב שלה ביום שבת נגד הפועל כפר סבא. חיים סילבס ירצה להמשיך את רצף הניצחונות שעומד עד כה על שניים, ואם יצליח הוא יוכל אף לאיים על המקום השלישי בטבלה.

נראה שהמאמן ישמור על ההרכב מהניצחון על בני יהודה, כאשר השינוי המסתמן היחיד הוא פרנסיסקו ג'וניור, ששב מהרחקה בשל כרטיסים צהובים, על חשבונו של לירן סרדל הסובל מרגישות במפשעה ונמצא בספק.

סילבס התייחס למצב הקבוצה ולמפגש בשבת: "היה לנו קצב צבירת נקודות גבוה, אבל את הסיכומים נעשה בסוף הסיבוב השני, בתקווה שנהיה בפלייאוף העליון. מה שהביא אותנו לתוצאות הטובות עד כה זה שהצלחנו להתמקד בכל משחק בנפרד, וככה נעשה גם מול כפר סבא. היא משחקת כדורגל חיובי והיא קבוצה טובה עם מאמן טוב. שמעתי שדובר במהלך השבוע על חשיבות המשחק מבחינתה, אבל לדעתי המשחק הזה חשוב לנו הרבה יותר. הפועל חיפה רוצה לעמוד במטרות שלה העונה וזה אחד המשחקים החשובים בדרך לשם".

לקראת ינואר נראה כי הפועל חיפה לא תבצע שינויים גדולים, כאשר עד כה יש שביעות רצון מרוב הזרים: "אנחנו מרוצים מניקולה גולאן, כשהבאנו אותו חשבנו שהוא יכול לשחק גם כבלם וגם כמגן שמאלי, כגיבוי לאלי בלילתי שגם לו היה סיבוב ראשון מצוין. תמיד חושבים שיש מציאות בינואר, אבל זה לא תמיד המצב ובכלל, אנחנו עוד לא חושבים על שינויים. אם היינו חושבים על זה לפני מספר שבועות קווין טאפוקו היה בחוץ, אבל לאחרונה הוא חזר לרוטציה ובגדול. אולי יש לנו בעיה מסוימת כרגע, אבל בעוד ארבעה משחקים אחשוב על בעיה אחרת. אנחנו נותנים הזדמנות שווה לכולם ולקראת מועד ההעברות נקבל החלטות".