נמני: "עברנו טלטלה עם העזיבה של קורצקי"

אביטן יערוך בכורה על הקווים של רעננה, שמקווה לצאת לדרך חדשה נגד מכבי חיפה

גיל לוין
גיל לוין  12.12.19 - 15:37
תחילת כתבה

רגע לפני הסיבוב השני של הליגה, הפועל רעננה יצאה לדרך חדשה עם המאמן החדש, ניסו אביטן. כשהם מתחת לקו האדום, עם תשע נקודות בלבד, האדומים מהשרון יקוו לשנות את המזל בשבת הקרובה, שבה יפגשו מכבי חיפה, במשחק שייערך באצטדיון המושבה.

"ראשית מבחינתי זה רגע מרגש, להגיע למשחק בפעם הראשונה כמאמן הפועל רעננה", סיפר אביטן. "מכבי חיפה היא יריבה איכותית ובכושר מצוין, אבל עדיין צריך לפגוש את כל היריבות בליגה וזה מה שההגרלה זימנה לנו, אנחנו לא באים להתבטל אלא לבוא ולעשות את העבודה כמו שצריך".

המאמן בחן את שחקניו החדשים אתמול והיום (חמישי). מחר, במהלך האימון המסכם, הוא יבחר את השיטה וה-11 שלו למשחק. "ההרגשה לקראת המשחק היא טובה מאוד, קיבלו אותי יפה כאן ברעננה, אני מרגיש בנוח ולומד להכיר את השחקנים. במעט זמן שיש לנו אנחנו מנסים להתכונן הכי טוב שאפשר למשחק במוצאי שבת".

עדי נמני סיפר: "עברנו טלטלה עם העזיבה של מנחם קורצקי, אהבנו אותו והיינו מחוברים אליו, אבל זה חלק מהספורט וחלק מהכדורגל ולצערנו זה קרה גם אצלנו", שיתף המגן הימני. "אנחנו מקווים שאביטן יצליח לעזור לנו כדי שנוכל ביחד להוציא את הקבוצה מהמצב אליו היא נקלעה".