אבוקסיס: "אם שועה ישוחרר, נשמח להביא אותו"

מאמן בני יהודה לפני ק"ש: "נצטרף להתחזק בהתקפה בינואר"

תומר לוי
תומר לוי  12.12.19 - 16:25
תחילת כתבה

אחרי שהובסה 3:0 על ידי הפועל חיפה, תוצאה מאוד לא אופיינית מבחינתה, בני יהודה רוצה לפתוח את הסיבוב החדש ברגל ימין ותתארח בשבת אצל עירוני קריית שמונה.

בני יהודה נחשבת לאחת מקבוצות ההגנה הקשוחות בליגה, ובמסיבת העיתונאים לקראת שבת, יוסי אבוקסיס התייחס לתצוגה הלא שגרתית של קבוצתו: "אני רואה את זה כמשחק ששום דבר לא הלך בו. עשינו את כל הטעויות האפשריות מבחנה הגנתית, והתקפית חוץ ממצב טוב של דור כוכב, לא עשינו שום דבר נכון. ספגנו בדקות הכי קשות בטעויות נוראיות שלא אופייניות לנו לאורך העונה. יש משחקים כאלה שהכל הולך נגדך, וצריך לדעת להתאושש ממשחק כזה".

המאמן סיכם את הסיבוב: "היו לנו יותר מדי עליות וירידות באופן קיצוני. בסיבוב הבא צריך להתייצב יותר, ואם היו לנו עוד שתי נקודות זה היה מצויין. אנחנו צריכים יכולת יותר טובה ותוצאות טובות יותר, וכל אחד צריך להעלות את הרמה שלו. כיבוש השערים שלנו היה רע מאוד בסיבוב הזה וציפינו ליותר מהרבה שחקנים. בהרבה משחקים זה היה רע מאוד,

על האפשרות שקבוצתו תצרף רכש בחלון ההעברות, אבוקסיס אמר: "נצטרך להתחזק בינואר. אנחנו מנסים וזה לא פשוט. אם נמצא משהו מעניין נביא. אנחנו צריכים להתחזק רק בהתקפה, שם אנחנו צריכים יותר להשתפר".

ירדן שועה עזב את בני יהודה רק בינואר האחרון, אך מאז, עושה רושם שהוא לא ממש מתאקלם במכבי חיפה. אבוקסיס נשאל על האפשרות שהחלוץ יחזור לקבוצת נעוריו והשיב: "אם ישוחרר מחיפה ונוכל להביא אותו, נשמח להביא אותו. אני קורא את הידיעות כמוכם, אף אחד לא דיבר איתנו. אני לא חושב שמבחינתי, כמאמן בני יהודה, זה הוגן לדבר על שחקן מכבי חיפה.

אבוקסיס כמובן לא מקל ראש במשחק הקרוב בקריית שמונה: "זה מגרש קשה ותמיד קשה לשחק שם. ננסה לחזור עם תוצאה טובה. אם נשפר את הצד ההגנתי ונעבוד על הדברים כמו שדיברנו מהמשחק הקודם, נחזור עם תוצאה טובה".