לקראת מכבי ת"א: סגל חסר מאוד לנס ציונה

וויטנס, לילאיי, בדש ומזרחי ייעדרו. וגם: המחווה לשטיין

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  14.12.19 - 09:59
תחילת כתבה

אחרי שסיימה את הסיבוב הראשון עם ניצחון בודד ובמקום האחרון בטבלה, סקציה נס ציונה תפתח היום (שבת, 15:00) את הסיבוב השני במשחק הכי קשה שיש לליגת העל להציע - מול מכבי תל אביב בבלומפילד. בשני המפגשים הקודמים העונה - בליגה ובגביע הטוטו - הפסידו הכתומים ולא הצליחו לכבוש (5:0).

אם לא די ביריבה המאתגרת, עמיר תורג'מן יגיע לבלומפילד בסגל חסר למדי. דריס וויטנס, סביין לילאיי וגיא בדש פצועים, ואילו אופיר מזרחי חולה וייעדר גם הוא. כמו כן, שי אליאס, שנעדר בשלושת המשחקים האחרונים, נמצא בספק.

בעקבות החיסורים הרבים, אושר אבו צפוי לפתוח במרכז ההגנה מול הקבוצה שבה גדל. איתי עוזרי התאושש מפציעה בכף הרגל וצפוי לפתוח גם הוא, כאשר גם אופק ביטון הצעיר ימשיך לקבל קרדיט. בקישור תורגל רומריק אטו, וגם איילון ירושלמי נמצא בתמונת ההרכב. סייקו טורה יוסט להתקפה לאור היעדרותו של מזרחי וישתף פעולה עם מלך שערי נס ציונה, מוסא מאזו.

רז שטיין, ששב לאימונים בחמישי, יפתח על הספסל וצפוי להיות משולב במהלך המשחק. אמש קיבל מחווה מפתיעה מקשר מ.ס כפר קאסם, ירדן כהן, שכבש שער וחגג כפי שחגג שטיין את השער האחרון שהקדיש לאביו בעודו בחיים. כהן צייץ: "הסיפור שלך עשה לי צמרמורת. משתתף בצערך, זה המעט".

הרכב משוער: עומרי גלזר; אופק ביטון, איתי עוזרי, אושר אבו, פרנסיסקו דוטארי, רז נחמיאס; רומריק אטו (שי אליאס), אילון ירושלמי, אלעד שחף; סייקו טורה, מוסא מאזו.