איביץ': "איבדנו את הביטחון במחצית השניה"

מאמן מכבי ת"א: "יונתן כהן? לא רוצה לדבר על זה בתקשורת"

תומר לוי
תומר לוי  14.12.19 - 17:07
תחילת כתבה

לא לעולם חוסן. מכבי ת"א ספגה היום (שבת) בפעם הראשונה העונה ואחרי 1,272 רצופות, דניאל טננבאום הוציא כדור ראשון מהרשת. אולם מה שצריך להטריד יותר מכל את הצהובים היא התוצאה הסופית, והיכולת שהובילה לכך, כשהאלופה סיימה ב-1:1 מאכזב וחלש במיוחד מול נס ציונה, נועלת הטבלה.

"זה בטוח לא טוב לנו, אנחנו רצינו לנצח", אמר בסיום ולדימיר איביץ'. "שיחקנו מההתחלה כדי לקחת שלוש נקודות. ננתח את המשחק כי במיוחד במחצית השנייה איבדנו ביטחון ולא עשינו את מה שבדרך כלל אנחנו עושים. נס ציונה שיחקה טוב, צופפה עם הרבה שחקנים מאחורי הכדור. היו לנו משחקים כאלה בעבר, אבל הפעם לא שברנו את זה".

המאמן ניסה להסביר את הבעיה: "גם במשחקים לא טובים הגענו למצבים. במשחק הזה זה היה ההיפך, הייתה לנו בעיה בארגון במחצית הראשונה שהמשיכה לשנייה. נעבוד קשה כדי לפתור את הבעיה".

על שער החובה הראשון העונה: "זה יכול לקרות. אולי לא הפעם, אבל במשחק הבא. בלתי אפשרי לא לספוג אף פעם אחרי ארבעה-חמישה חודשים. היום ספגנו אחרי כדור חוזר ואנחנו צריכים להמשיך לנתח ולפתור את הבעיות שלנו. יונתן כהן לא בסגל? הסיבה היא בינינו, אני לא רוצה לדבר על זה בתקשורת".

גם איתן טיבי סיכם באכזבה: "לא היינו מספיק טובים, יש משחקים כאלו שאתה פחות טוב ועדיין מביא את הנקודות. זה היה משחק שלא היינו טובים ולא הבאנו נקודות וחבל. היום במשחק הם כבשו את השער הראשון ולא מצאנו את הפרצות הנכונות. לא שלטנו מספיק לדעתי, יש לא מעט דברים שאנחנו צריכים לשפר והמאמן ידבר איתנו עליהם. לאבד 4 נקודות בשני משחקי בית ברציפות? מסכים שזה רע, אבל העונה ארוכה ולא ניקח אליפות עכשיו. נלמד מהטעויות כדי להיות טובים וחדים יותר. איך זה לספוג? מאכזב מאד, אבל זה חלק מהמשחק וממשיכים הלאה".