בן בסט התעמת עם אוהדים: "מיעוט כמוכם מקלקל לכולם"

לא שקט בהפועל חיפה אחרי כפ"ס. חיים: "לא מופתע מהניצחון"

גיל לוין
גיל לוין  14.12.19 - 21:10
תחילת כתבה

ספק אם היו אנשים שציפו לכך, אך הפועל כפר סבא גברה היום (שבת) 0:2 על הפועל חיפה, שהגיעה אחרי שני ניצחונות רצופים. מהקהל של הקבוצה נשמעו קריאות "תתפטר" לעבר חיים סילבס, ואוהדים קיללו את השחקנים בקללות קשות. עדן בן בסט לא נשאר חייב והתעמת איתם בחזרה: "קל לכם לדבר משם, מיעוט כמוכם מקלקל לכולם"

סילבס עצמו אמר אחרי המשחק: הקהל יכול להביע את מחאתו, זה בסדר גמור. הייתה ציפייה גדולה שנמשיך את המומנטום בבית מול כפ"ס. ידענו לקראת איזה סוג משחק אנחנו הולכים ונפלנו לכל המלכודות למרות זאת. קיבלנו גול מנייח שלנו, וזה קורה לנו יותר מדי. זה מאוד מאוד מתסכל.

"התחלנו לרדוף אחריהם וזה היה קשה. לא היינו במצב רוח טוב, והשער המחצית השנייה דרדר את זה עוד יותר. זה משחק נפל שלנו שלא מאפיין אותנו, לא עכשיו ולא בתקופה האחרונה, חבל, אבל אין מה לעשות. יהיו ימים טובים ופחות טובים".

על אמרי וולשמן, שלא נכלל בסגל למשחק, סילבס אמר: "יש זמן עד ינואר, אנחנו תמיד עושים את הבחירות להרכב ולסגל שנראות לנו הכי טובות".

בצד השני, אופיר חיים סיפר שלמרות הסגל החסר, הוא לא מופתע מהניצחון של שחקניו: "אותי זה לא הפתיע, אין לנו שחקנים כמו של מכבי תל אביב מבחינת איכויות, אבל יש להם לב ונשמה. שאפו אדיר לאיך ששיחקו, יש לי המון הערכה כלפיהם".

המאמן התייחס לכך שאדריאן רוצ'ט עלה מהספסל: "אני מאמן הקבוצה ואלה השיקולים שלי, אני רואה מי בכושר טוב ומי קצת עייף. אותו דבר לגבי פדידה. אני חי את הקבוצה הזו. לפעמים אני טועה, אני לא אלוהים".

מי שלא ירצה לזכור את המשחק למרות הניצחון הוא בנג'מין קוקו, שלא הצליח לנצל את ההדמנויות שאליהן הגיע ואף החמיץ פנדל, שאותו הדף יסמין בוריץ'. המאמן התייחס לשחקן שלו: "הוא בישל את השני. לא הולך לו ובכוונה לא רשמתי מי בועט את הפנדל, כי רציתי לראות את שפת הגוף של השחקנים. הוא לקח את הכדור ושמחתי מזה, אני מקווה שיילך לו טוב יותר בהמשך".

מחמוד יוסף, שכבש את השער הראשון לכפ"ס, אמר: "תודה קודם כל למאמן שנתן לי לשחק והחזיר אותי לסגל. הוכחתי שאני יכול לשחק בהרכב, להבקיע ולתת הכל. רציתי להחזיר ולקבוצה שתמכה בי ונתנה לי הכל.  אני צריך להמשיך ביכולת שלי ולהראות למאמן שאני יכול לשחק בהרכב. ההבדלים מהליגה הפלשתינאית? המגרשים לא כמו פה, פה יותר טוב ודואגים יותר לשחקנים שיצליחו ויגיעו רחוק".