בלבול: "הסגל שלנו קצר, נצטרך להתמודד"

מאמן מכבי חיפה אחרי ה-0:0 מול רעננה: איבדנו נק' חשובות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  14.12.19 - 21:55
תחילת כתבה

אכזבה גדולה במכבי חיפה: אחרי שמכבי ת"א איבדה נקודות מוקדם יותר היום (שבת), הירוקים של מרקו בלבול לא ניצלו את המצב וסיימו רק ב-0:0 מול הפועל רעננה. הפער של חיפה מהאלופה נותר על שלוש נקודות גם אחרי המחזור ה-14, לאחר משחק עם לא מעט החמצות ותסכול בנתניה.

מאמן הירוקים, מרקו בלבול, נשמע מאוכזב, ובצדק: "פספסנו נקודות מאוד חשובות הערב", אמר בסיום המשחק, "היינו פשוט פחות טובים, לא ייצרנו מספיק הזדמנויות כדי לכבוש. במועדון כמו מכבי חיפה תמיד יש לחץ, ועד עכשיו הצלחנו להתמודד איתו היטב, אבל הפעם היינו פשוט לא מספיק חדים בשליש האחרון".

בהמשך, בלבול התייחס גם למצב הסגל שלו: "זה לא סוד שהסגל שלנו קצר", הוא הדגיש, "יש לנו פצועים, והיינו צריכים להעלות שחקן מהנוער. לא תהיה ברירה אלא להתמודד עם התקופה הזאת בצורה הטובה ביותר". ומה לגבי ירדן שועה? בלבול השיב בלקוניות אופיינית: "יש לי 23 שחקנים בסגל, כולם מתמודדים על המקום בהרכב ובסגל, וכולם יכולים להיות".

מנגד, מאמן הפועל רעננה, ניסו אביטן, יכול לרשום לעצמו בכורה חיובית. "לא פשוט לעצור את מכבי חיפה", הוא הודה בסיום, "אבל הוכחנו הערב שיש עם מה לעבוד. כמובן שבעתיד נצטרך להשתפר גם בהתקפה, אבל אנחנו שמחים ממה שיש לנו ומגיע כל הכבוד לבחורים".

בהמשך, התייחס גם לשאיפות ההתקפיות של הבעלים, אשר אלון, עוד מתחילת העונה: "גם אני רוצה שנשחק הרבה יותר התקפי, ואנחנו נהיה גם יותר טובים בחלק הזה, אבל צריך להבין את הסיטואציה: המטרה הראשונה שלי, כשהגעתי, היתה להחזיר את הביטחון והאמונה לשחקנים. אנחנו צריכים ויכולים להוציא יותר מהסגל שלנו".