"סורו משחק כמו אחד שכבר לא נמצא פה"

בבני יהודה תקפו את הקשר. מורי הרגיע: "הטוב עוד לפנינו"

תומר לוי
תומר לוי  15.12.19 - 07:50
תחילת כתבה

בני יהודה במשבר. הכתומים סופרים כבר שלושה משחקי ליגה ללא ניצחון ולראשונה העונה רשמו שני הפסדים ברצף עם 2:1 נגד ק"ש אתמול (שבת). התוצאה עוררה ביקורת קשה במועדון כלפי מספר שחקנים בכירים.

בראש ובראשונה ישנה אכזבה גדולה מאיסמעילה סורו. "ההתעניינות מאירופה סובבה לו את הראש. הוא משחק כמו אחד שלא נמצא פה כבר. כדי שיתחיל להתעורר", אמרו בקבוצה. גם אליסון דוס סנטוס, שנפצע, לא יצא נקי וספג ביקורת, כשמועדון לא מתכננים להאריך לו את החוזה. בנוסף, בן אז'ובל מאכזב וכלל לא נכלל בסגל של יוסי אבוקסיס.

בעקבות התוצאה, קומץ אוהדים קרא למאמן להתפטר, אבל בסביבתו אמרו: "הם היו מקללים אותו בכל מצב. אין מה להתייחס אליהם". אבוקסיס אפילו שוקל לשנות את השיטה ולחזור לשלושה בלמים לאור העובדה שההגנה שלו קרסה בשני המשחקים האחרונים ולא מול אריות הליגה.

בחדר ההלבשה הייתה דממה מוחלטת אחרי המשחק. שחקן בקבוצה אמר בתסכול: "דווקא אחרי הניצחון על הפועל ב"ש, אנחנו נראים רע מאוד במשחקים האחרונים. כולם, כולל כולם, צריכים לקחת את עצמם בידיים".

"עברתי בבני יהודה תקופות טובות וגם קצת פחות. אנחנו מאכזבים אתכם, אבל גם את עצמנו", כתב דן מורי ברשת החברתית. "אין לי ספק שכולם נותנים 100% והטוב עוד לפנינו, אבל היום במהלך משחק לשרוק בוז לחבר לקבוצה לא מקובל ולא מתאים לקהל טוב כמו שלנו. נפסיד וננצח כקבוצה תמיד".