שחף: "שמח להיות זה שקטע את השיא של מכבי"

חגיגות בנס ציונה לאחר התיקו. הקשר: "נכנסתי להיסטוריה"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  15.12.19 - 07:50
תחילת כתבה

סקציה נס ציונה רשומה על ההפתעה הגדולה ביותר במחזור ה-14, והיא עשתה זאת כבר בדקה התשיעית כשאלעד שחף הפתיע את דניאל טננבאום ושבר את שיא אי הספיגות של מכבי תל אביב. שער שהיה שווה לבסוף נקודה נגד המוליכה.

הכתומים הגיעו חבולים למפגש, ללא מספר שחקני מפתח ולאחר שני הפסדים בדקות הסיום, כשאף אחד לא נתן להם סיכוי. בסיום המשחק כל השחקנים זכו למחמאות וביניהם אושר אבו שקיבל הזדמנות במרכז ההגנה ורשם משחק נפלא, וכן אופק ביטון הצעיר שממשיך להפתיע.

המאמן עמיר תורג'מן זכה למחמאות על ההכנה המדוקדקת ועל כך שידע לעצור את נקודות החוזקה של הצהובים. במועדון אמרו: "עמיר מכיר את מכבי הכי טוב, לאחר שהיה חלק מהמערכת".

כובש השער אלעד שחף היה במרכז החגיגות בסיום: "אני שמח מאוד שאני זה ששבר את השיא של טננבאום, אבל הקרדיט לכל הקבוצה. כל הכבוד למכבי על השיא, שמח שאני חתום על זה. אני שמח שזה ירשם בספרי ההיסטוריה. אתה חולם על דברים טובים לפני המשחק וזה היה אחד מהדברים האלה".

על כך שלא ספרו אותם לפני המשחק אמר: "אנחנו לא מפחדים מאף קבוצה בליגה. אנחנו חייבים להילחם, אין ברירה וזה הצעד הראשון. אין למכבי תל אביב סיבה לזלזל, הם לא לקחו עדיין אליפות. נלחמנו והרגשנו שווים בין שווים".

למרות התוצאה האדירה, נס ציונה עדיין במקום האחרון. שחף: "אנחנו ממשיכים לעבוד קשה, להשתפר. ננסה להיכנס למומנטום ויש לנו עוד הרבה להראות. אנחנו רוצים להישאר בליגה, אבל צעד צעד. קודם כל רוצים לעלות מהמקום האחרון".