"יאניוטיס יישאר. איביץ' מעריך אותו"

סוכנו של השוער לערוץ הספורט: "הסיטואציה לא קלה לו"

אור אבולעפיה
אור אבולעפיה  23.12.19 - 10:21
תחילת כתבה

משהו לא עובד בחיבור בין אנדראס יאניוטיס למכבי ת"א. שבעה משחקים עמד היווני בין הקורות של הצהובים, ולמרות האמון של ולדימיר איביץ', המאזן עגום. ארבעה הפסדים, כולל שניים לסודובה הליטאית, בהם הוא ספג ארבעה שערים, והשיא בסיבוב ח' של גביע המדינה, עם 3:2 לאום אל פאחם מהליגה הלאומית, זאת למרות שכר גבוה (כ-400 אלף יורו) ורזומה לא רע (פעמיים שוער העונה ביוון).

רגע אחרי הסערה, פרדראג ג'ורג'ביץ', אגדת אולימפיאקוס וסוכנו של השוער היווני, שוחח עם ערוץ הספורט וחשף קצת ממה שעובר עליו בתקופה הלא פשוטה הזו.

"ראיתי את משחק הגביע, זה כדורגל. אני מייצג אותו במשך שנים, אנדראס מקצוען ושוער טוב מאוד, לפעמים זה קשה בשביל שוער להתמודד עם מצב כזה", ג'ורג'ביץ' סיפר, "הוא חזר מפציעה של כמה חודשים, הוא היה שוער אחד הטובים בליגה היוונית וצריך לזכור את זה, אנחנו מקווים שהשסיטואציה שלו תשתנה בעתיד".

"כולם רוצים שהוא ישחק, גם במכבי ת"א. הוא שוער שני בגלל שהיה פצוע, ובזמן הזה הקבוצה ניצחה את כל המשחקים, אז למה לעשות שינוי?", הסוכן המשיך, "אנדראס רוצה לשחק, אבל עכשיו הוא מחכה לצ'אנס, זה נורמלי. לא נשארנו באולימפיאקוס בגלל שהוא לא שיחק, והוא בא לישראל כדי לשחק".

הסרבי הבהיר שמי שאחראי להנחתתו בקרית שלום הוא מאמן הצהובים, ולדימיר איביץ': "איביץ' מכיר אותו היטב, וגם מאמן השוערים מכיר אותו היטב. במשך שנתיים הוא היה השוער הכי טוב ביוון ואיביץ' יודע את זה. זו לא סיטואציה קלה בשבילו, אבל זה יכול להשתנות ברגע".

בסיום, ג'ורג'ביץ' התייחס לעתידו של היווני בצהוב: "אנדראס רוצה להישאר במכבי ת"א. הוא מרוצה בישראל והמהמועדון והסיטואציה לא קלה בשבילו, אבל זה כדורגל. טוב לו במכבי ת"א והוא יישאר כאן".