הפועל תטען: מכבי זכתה להקלה מבית הדין

האדומים יערערו על העונש הכבד: "היה 100 אחוז מאמץ"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  27.12.19 - 07:50
תחילת כתבה

במקביל להכנות מול המשחק החשוב מול סקציה נס ציונה, בהפועל ת"א כבר עומלים על כתב הערעור לעונש הקשה שספגו בעקבות אירועי הדרבי האחרון. על המועדון להגיש את הערעור לבית הדין העליון עד יום שני, ועל כן עו"ד משה בן דת, היועץ המשפטי של המועדון, כאמור כבר מכין את הטיעונים.

עושה רושם שבהפועל ישענו על כך כי למרות שלא הצליחו לתפוס את המתפרעים, הם עשו את כל המאמצים לעשות זאת, ולכן גם בזה יש להתחשב. "אי אפשר שיהיו 100 אחוזים של הצלחה אבל 100 אחוזים של מאמץ וניסיון היו גם היו, ולא הגיוני שבית הדין לא ייקח את זה בחשבון" אמרו במועדון. בחודורוב אף נזכרו במקרה שעמדו לדין בגין התפרעות אוהדים מול מכבי חיפה, אז על זריקת חפצים למפגש ספגו קנס של 3000 ש"ח בלבד בגלל המעשים שנקטו כנגד המתפרעים.

בנוסף, ידגישו האדומים כי העונש לא מידתי וכי תמוה מאוד שמכבי ת"א, שאוהדיה גרמו לנזקים קשים יותר ולפגיעות בנפש כששלושה בני אדם נזקקו לטיפול רפואי (ביניהם הצלם של הפועל ת"א שפונה לבית החולים ונזקק לתפרים בראשו), ספגה עונש קל יותר.

בחזרה לכדורגל. נכון לאתמול רשימת החולים נותרה בעינה. עומר דמארי, עומרי אלטמן, פרנסיס קיירמה, יואב ג'ראפי ועידן כהן טרם התאמנו ובמועדון מקווים שיתאוששו בקרוב. מרווין פירסמן, שהיה מוצהב במשחק מול אשדוד, ישוב לעמוד לרשותו של ניר קלינגר.