אופיר חיים: "ננסה לתקן את הנזק שעשינו"

מאמן כפ"ס לקראת מכבי נתניה: "מאמינים שנצא מהמצב הזה"

גיל לוין
גיל לוין  02.01.20 - 18:14
תחילת כתבה

בצל שתי תבוסות כואבות והדחה מגביע המדינה ע"י קבוצה מהלאומית, הפועל כפר סבא מנסה לאסוף את השברים לפני המפגש עם מכבי נתניה, שייערך בשבת הקרובה באצטדיון המושבה.  "עברנו שני משחקים ששמו כתם על פתיחת עונה טובה, ספגנו שבעה שערים וכבשנו אפס. זה כתם, עשינו לעצמו נזק". הודה המאמן אופיר חיים, "אבל יש לנו משחק מאוד קשה מול מכבי נתניה, משחק טעון עם הרבה אמוציות ואני תמיד מאמין שאפשר לעשות תוצאה טובה, אנחנו צריכים להחזיר את הביטחון".

"התפקיד שלי זה לאתר את השחקנים שיכולים לעמוד בלחץ. אנחנו בתקופה לא ממש טובה אבל זה טוב שהיא עכשיו ולא בסוף העונה. אנחנו מאמינים בעצמנו ונעשה הכל כדי לצאת מהמצב הזה אני לא מתרגש, אנחנו קבוצה מספיק טובה כדי להישאר בליגה" הרגיע חיים.

כזכור, אתמול צירפה הקבוצה את שגיא דרור למועדון וכן, גם החלוץ האוגנדי, לוואגה קיזיטו, בדרך לשרון, אך זאת ממש לא המילה האחרונה של המועדון שמתכנן מהפכה בסגל: "אנחנו צריכים עומק, יש פציעות והרחקות.. לפני שבועיים לא היו לי 18 שחקנים להלביש. צריכה להיווצר כאן תחרות כדי שתהיה מלחמה על ההרכב" סיפר חיים. 

בתוך כך לקראת המפגשים עם היהלומים, החליט חיים לזנוח את מערך שלושת הבלמים ולשוב למערך ההתקפי האהוב עליו - 4:2:4 כשברקמן ישוב למקומו במרכז ההגנה. דן עזריה, אדריאן רוצ'ט ובנג'מין קוקו צפויים לחזור להרכב.