קרב מוחות: מצ' אפ המאמנים במשחק העונה

ענו בסקר. חיפה מול מכבי ת"א: למי יתרון על הקווים?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.01.20 - 15:30
תחילת כתבה

משחק העונה כבר מתקרב. ביום שני מכבי חיפה ומכבי תל אביב יעלו לעימות הגדול, בין שתי קבוצות שתמיד ידעו לספק קרב מעניין על האליפות, בפתיחה מושלמת לשנת 2020. לקראת המשחק המסקרן, החלטנו לעבור עמדה עמדה, ולנסות להחליט: מי עדיף? מי מנצח במאץ' אפים השונים לאורך ההרכבים של מרקו בלבול ו-ולדימיר איביץ'? הנה הניסיון שלנו, וגם אתם - כמובן - מוזמנים לקבוע בעצמכם: למי יש יתרון בעמדת המאמן? 

מאמן
מרקו בלבול (52) - לפתע, ברגע הגדול של הקריירה שלו. מי שהסתובב לא פעם בצילם של מאמנים אחרים, כעוזר מאמן או כמאמן בקבוצות בינוניות, מוצא את עצמו - אולי - נגיעה מתואר אליפות היסטורי כמאמן. בלבול לא עובר קל, לא אצל האוהדים וגם לא אצל התקשורת, אבל בשורה התחתונה יש לו חלק גדול בהצלחה עד כאן. ובמועדון שעבר עשור בעייתי מאוד, העובדה שהם עומדים לפני משחק עונה חשוב, היא כבר נקודת זכות למאמן הירוק.

ולדימיר איביץ' (42) - דווקא לו, זוהי תקופה פחות מוצלחת. אחרי עונה ראשונה דורסנית, בה מכבי שלו פירקה בקלילות את הליגה, איביץ' נתקל בקשיים - וגם בביקורות. ההדחה המוקדמת מאירופה, ההפסד בגמר גביע הטוטו וההדחה מגביע המדינה, משאירים אותו עם הלחם והחמאה: הליגה. ולמשחק הזה הוא יגיע מוכן כמו שלא היה מעולם.