בשל הסערה: נדחה המשחק בין בני יהודה לנס ציונה

12 דקות בלבד לפני שריקת הפתיחה, המאמצים לקיום ההתמודדות בכל זאת עלו בתוהו. שני המאמנים הביעו התנגדות: "אין ערך ספורטיבי". המשחק ייערך בסוף ביום שני ב-19:00

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  04.01.20 - 14:52
תחילת כתבה

אין כדורגל בבלומפילד. המשחק שהיה אמור להיערך היום (שבת), בין בני יהודה לסקציה נס ציונה, נדחה ליום שני בשעה 19:00 עקב תנאי מזג האוויר ועשוי להתקיים בהמשך השבוע. גשמים עזים שירדו מהבוקר באצטדיון ובסביבתו, גרמו להצפות ולחסימות כבישים ברחובות הסמוכים, כמו גם באצטדיון עצמו.

ככל שמועד המשחק המקורי התקרב, תנאי המגרש השתפרו אך העובדה כי רשת החשמל באצטדיון קרסה ולא אפשרה את קיום המשחק. רק כרבע שעה לשריקת הפתיחה, בחר השופט נאאל עודה שלא לקיים את המשחק שאמור היה לפתוח את המחזור ה-17 בליגת העל.

אנשי האצטדיון ביקשו ממאמני שתי הקבוצות לדחות את המשחק לשעה 17:00, אולם מאמן בני יהודה יוסי אבוקסיס הביע התנגדות לקיום המשחק. בהמשך גם מאמן נס ציונה, עמיר תורג'מן, הצטרף אליו ואמר בתגובה להשתהות: "אסור לקיים את המשחק".

יוסי כהן, מנכ"ל בני יהודה, אמר בתגובה: "זה ביזיון. מכוניות הוצפו, היה ברור שהמשחק לא התקיים". אנשי שתי הקבוצות הביעו כעס ואכזבה מכך שחיכו במנהלת הליגה עד הדקות האחרונות עם ההודעה, שלטענתם ניתן היה להבין בבירור זמן רב לפני מועד ההחלטה, שלא ניתן לקיים משחק בתנאים כאלו.

ההודעה הרשמית של מנהלת הליגה: