מכה גדולה: חשש לקרע בגיד האכילס לווהבה

בלם הפועל חיפה יסיים את העונה? סילבס: "לא מרים ידיים"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  04.01.20 - 21:00

תגיות: בן והבה

תחילת כתבה

הפועל חיפה חטפה 2:0 מחדרה וסופרת רצף של ארבעה הפסדים, אבל איכשהו זאת לא הצרה הגדולה ביותר שלה. האדומים שחורים סובלים משלל פציעות וכעת פצוע אחד נוסף ומדאיג מאוד נכנס לרשימה: בן והבה.

הבלם הוחלף בדקה ה-30 ופונה לבית החולים, כשהחשש העיקרי הוא שמדובר בקרע בגיד האכילס, שיוביל להיעדרות ארוכה. והבה מצטרף לגל אראל, דור מלול וניסו קפילוטו שנפצעו והותירו את הסגל של הפועל חיפה מיותם.

"אני לא אחד שמרים ידיים. קבוצות בלבל הזה נקלעות לרצפים שליליים, יש הרבה דברים שצריכים לשפר", טען חיים סילבס בסיום. "הפצעיה של והבה? אני לא חושב שזה קשור לעומס, אבל אנחנו זקוקים לרענון בסגל ולפחות להביא תחליפים לשחקנים שנפצעו. מקווה שנמצא פתרונות לשחקנים הפצועים".

"אנחנו צריכים לעמוד במשימה בכל משחק, לא עמדנו בה", טען בנוסף סילבס. "הרבה דברים קורים לנו, בכדורגל זה חלק מהעניין וצריך להתמודד עם זה. צריך להרים שחקנים ברמה האישית, גם חיצונית. הרצף הרע הזה ייגמר בסופו של דבר".

"בתקופות כאלה כשסופגים שער קשה לקום. והבה נפצע על סף המחצית שזו מכה מוראלית", ניתח המאמן. "הגענו למצבים שלנו, יכולנו להבקיע. השער של לוסיו הכניס לחדרה התלהבות והוריד אותנו".