בב"ש מחפשים המשכיות. ויטור ולויטה יפתחו

גם האסלביינק יעלה מול הפועל ת"א. חשש מספיגת צהובים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.01.20 - 07:24
תחילת כתבה

מאז שניר קלינגר התפטר מהפועל באר שבע ב-2011, הוא לא הצליח לנצח את הקבוצה אותה עזב. הערב (ראשון) האדומים מקווים שהסטטיסטיקה תימשך, כשהקבוצה של ברק בכר תתארח בנתניה (בשל עונש רדיוס) אצל הפועל ת"א. "צריכים המשכיות", אמר המאמן לשחקנים.

הקבוצה יצאה לבית מלון בנתניה שם תעשה את ההכנות האחרונות. אוהד לויטה יפתח במקומו של ארנסט שטקוס הפצוע, כשאת מקומו של בן שהר המורחק ימלא נייג'ל האסלביינק. מיגל ויטור ישוב למרכב ההגנה במקומו של דוד קלטינס. "אנחנו חייבים המשכיות וניצחון ייתן לנו עוד ביטחון להמשך, בטח כששתי המוליכות נפגשות בינהם מחר", אמרו במועדון.

בימים אחרים ייתכן ובכר היה עורך רוטציה מחשש שוויטור, עדן שמיר ובן ביטון יקבלו כרטיס צהוב נוסף שימנע מהם לשחק נגד מכבי נתניה בשמינית גמר הגביע, אבל המאמן לא מתכוון לשנות יותר מדי ולכן בחר ברוטציה קצרה. אגב, גם קלטינס עם ארבעה צהובים אבל כאמור אמור להתחיל על הספסל. כל השחקנים התבקשו להיות אחראים בעניין הצהובים. בשל העובדה כי פאוליניו יכול להירשם רק מיום שלישי, הוקפץ חלוץ קבוצת הנוער לסגל.

ביום שלישי יישבו במועדון עם שחקנים שאינם בתוכניות כמו ג'ימי מארין וגל לוי, ויודיעו להם שהם רשאים לחפש קבוצה. עמראן אלקרנאווי ושיר צדק שמחוזר על ידי מכבי נתניה, ממתינים לשמוע שאלונה ברקת תשלים את כל שכרם בתמורה לעזיבה.

הרכב משוער: אוהד לויטה; אור דדיה, בן ביטון, מיגל ויטור, מרואן קבהא, אורן ביטון; עדן שמיר, חנן ממן, ז'סוואה; ניב זריהן, נייג'ל האסלביינק.