אולסק לא ישוחרר מנתניה. "הוכיח שטעינו"

הקשר, שהיה מועמד לעזוב, זכה למחמאות. צדק מעוניין להגיע

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.01.20 - 09:20

תגיות: ליגת העל

תחילת כתבה

עם זר אחד בהרכב, בגשם שלא הפסיק לרדת ועל משטח בעייתי ובוצי, מכבי נתניה חזרה אתמול (שבת) למסלול הניצחונות אחרי 1:2 על הפועל כפ"ס. הקבוצה של סלובודן דראפיץ' ושי ברדה ראתה את הרשת זזה אחרי 267 דקות בלי שער, כשאת שער הניצחון, כמה סימבולי, בישל דולב אזולאי לבלם צליל נחמיה, כאשר השניים כיפרו על שער השוויון שהיה באשמתם הישירה.

עבור נחמיה מדובר בשער ראשון בקריירה בליגת העל. הבלם ששיחק בליגות נמוכות ידע רק בצהריים שיפתח אחרי שטים הויבך חלה ובסיום דרפיץ החמיא לו. מעל כולם היה ניקולאס אולסק שנכנס בחצי השני ואחרי תקופה שלא היה בסגל הוכיח שמוקדם ולא נכון לוותר עליו. "אם חשבנו שכדאי שאולסק יילך להפועל ת"א, הוא הוכיח לנו שטעינו" אמרו בנתניה. אחרי תקופה ארוכה שהקהל כעס על אולסק אתמול האוהדים הריעו לו דקות ארוכות.

נתניה עלתה לפחות באופן זמני למקום השישי בטבלה וכעת יוצאת למשחקים לא פשוטים. מכבי חיפה ובית"ר ירושלים בליגה, כשבין לבין ישחקו היהלומים נגד הפועל ב"ש בשמינית גמר גביע המדינה. אלמוג כהן ישוב להרכב  במחזור הקרוב אחרי שריצה עונש הרחקה משני משחקים. מי שייעדר מול הירוקים יהיה דולב אזולאי המוצהב.

ביום שלישי יפתח חלון ההעברות כשעל הפרק צירוף מגן שמאלי, בלם וקשר נוסף. שיר צדק הביע נכונות להצטרף ויגיע אם ב"ש תסכים להשלים את שכרו. חן עזרא קיבל פנייה רשמית וגם הוא מעוניין לחזור. לגבי מגן, עדיין צופים בצוות המקצועי בשחקנים זרים.