גולן: "הפועל רעננה מעוניינת בלוסיו"

בחדרה לא ימהרו למכור את החלוץ וידרשו סכום מינימום

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.01.20 - 14:25

תגיות: הפועל חדרה

תחילת כתבה

הפועל חדרה העפילה למקום החמישי בעקבות הניצחון על הפועל חיפה (0:2). הסיפור הגדול של המשחק היה החלוץ הברזילאי, לוסיו מרינאו שכבש ושבר בצורת של מעל חודשיים. לוסיו מסיים את חוזהו בקיץ ורשאי להתחיל במו"מ עם קבוצות אחרות. השבוע הוגשו עליו הצעות ראשוניות מעירוני ק"ש והפועל ראשל"צ, כאשר גם הפועל רעננה עוקבת אחר ההתפתחויות.

היועץ המקצועי של חדרה, אורן גולן, התראיין ל-5 באוויר ואישר: "הפועל רעננה הצטרפה למרוץ אחרי לוסיו. הוא רוצה להישאר בחדרה, אבל אנחנו צריכים להסתכל על ההיבט הכלכלי. הצעה כספית גבוהה והסכמה של השחקן תוביל לעזיבתו. אם חדרה כל שנה תמכור שחקן אחד, יהיה לה זכות קיום".

לפני המשחק רצו בחדרה לשוחח עם לוסיו על מנת להוריד ממנו את רעשי הרקע, אך הברזילאי הסביר: "אין מה לדבר עכשיו, נדבר לאחר המשחק נגד הפועל חיפה".

לוסיו רשם את אחד ממשחקיו הטובים בתקופה האחרונה וההופעה כולל השער, עשויה להשפיע על עתידו. החלוץ עצמו אינו ממהר לעזוב ונראה כי רק קבוצה בכירה או חוזה משודרג וארוך טווח ישכנעו אותו לעזוב.

מנגד גם חדרה לא ממהרת לשחרר את החלוץ ולא תתפשר על תג מחיר נמוך ממאה אלף דולרים. במועדון מבינים כי יהיה לא פשוט למצוא תחליף לברזילאי.

מלבד לוסיו, היה זה מוחמד אבו פאני שכיכב ורשום על שער ובישול. הקשר המושאל ממכבי חיפה נמצא בתקופה טובה וגם מתקפה מילולית מצד אוהדי הפועל חיפה לא פגמה בחגיגות.

חוליית ההגנה הייתה מצוינת וגם סולומון דניאל וגלעד אברמוב זכו למחמאות. מאמן השוערים, מאיר טלבי זכה למחמאות בעקבות הכושר הנוכחי של אוסטין אג'ידה. טלבי רץ ביום שישי 42 ק"מ במסגרת מרתון טבריה.

הפציעה של ג'ונתן סיסה העיבה על חגיגות הניצחון. הבלם ששב להרכב לאחר כחודשיים, נפצע במחצית הראשונה. בחדרה חוששים כי מדובר בפציעה קשה שתשבית אותו לתקופה ארוכה.

סיסה ייבדק ובחדרה יבחנו אופציה לצרף בלם ע"ח. בלמה של מ.ס. אשדוד, דודי תירם הוצע, אך במועדון לא ממהרים להחתימו.