בלבול: "אני מאוכזב, מכבי ת"א ניצחה בצדק"

אחרי ה-4:3 מאמן חיפה הודה וטען: "אני לא בטוח שהיה פנדל". עוואד: "אם נמשיך כך, ניאבק מולה עד הסוף"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  06.01.20 - 22:45
תחילת כתבה

אחרי שנים רבות לאוהדי מכבי חיפה יש סוף כל סוף קבוצה להתגאות בה, אבל מול מכבי תל אביב זה פשוט לא הספיק. הירוקים סיפקו מאבק אדיר מול האלופה המכהנת, חזרו מ-2:0 ומ-3:2 אך המילה האחרונה הייתה של יונתן כהן שסידר 3:4 צהוב. כעת, מרקו בלבול מרחק שש נקודות מהפסגה, אבל עם האופי של קבוצתו הוא יכול להיות אופטימי, כי הוא ילחם עד הסוף.

"אכזבה גדולה, רצינו לנצח ובאנו בגישה התקפית", הודה בלבול וסיכם: "הייתה מחצית ראשונה לא טובה שלנו, אבל ידענו לחזור ולהגיע למצבים. לצערי לא ידענו לשמוע על ה-3:3 וחטפנו במתפרצת. השער של יונתן כהן? זה שער גדול לקהל ולכם, אבל אני מאוד מאוכזב".

"ניסינו לנצח, לא הסתפקנו בתיקו, הלכנו על כל הקופה. ניסינו לנצח ולהשאיר את הנקודות אצלנו, אבל שילמנו על הטעויות", הוסיף וטען: "אני לא בטוח שהיה פנדל, אבל אסור לספוג ארבעה שערים בבית. גילינו אופי, ידענו לחזור למשחק פעמיים. מכבי תל אביב ניצחה בצדק. מבחן התוצאה זה הכי חשוב ולא ניצחנו. יש דברים שניקח ודברים שנצטרך לשפר".

כשנשאל האם מכבי חיפה תתקשה להיצמד שוב למכבי ת"א, ענה בלבול בביטול: "גם אם היינו מנצחים או המשחק היה מסתיים בתיקו, אנחנו רק במחזור ה-17. יש קבוצות טובות בצמרת, אנחנו צריכים להמשיך להישאר מרוכזים ולהאמין בעצמנו, כי קבוצות עוד יאבדו נקודות".

מוחמד עוואד היה זה שהתכבד בשער שעשה 3:3 וגם היה יכול לכבוש גול ניצחון, אבל בסוף הוא איכשהו בצד המאוכזב. "אין מילים, נתנו הכל ורצינו לנצח באנו והראינו שאנחנו רוצים לנצח. אנחנו מבואסים, חזרנו למרות שהתחלנו לא טוב והיינו עם הראש למטה", אמר החלוץ והודה: "אני לא הולך לישון היום. יכולתי לכבוש עוד שער, למרות שזה היה מצב לא פשוט, אבל מסתכלים קדימה".

"הרגשנו ב-3:3 שאנחנו יכולים לנצח, דחפנו קדימה אחרי השוויון והראינו שאנחנו קבוצה לא פחות טובה ממכבי ת"א. מצטער בפני הקהל שנתן הצגה שלא הייתה כמותה", המשיך עוואד ונתן את חוות דעתו בנוגע למאבק האליפות: "יש עוד ליגה ארוכה, מסתכלים ממשחק למשחק השלמנו 13 משחקים בלי הפסד ואם נמשיך בדרך הזו ניאבק עם מכבי ת"א עד הסוף".