סורו צפוי לסכם בסלטיק לארבע שנים

בני יהודה תקבל 2 מ' יורו. אברמוב לא ימנע מאבוקסיס לעזוב לב"ש

תומר לוי
תומר לוי  07.01.20 - 11:20
תחילת כתבה

תחושות קשות בבני יהודה, לאחר ההפסד אמש (שני) בבלומפילד, 2:1 לסקציה נס ציונה. "אנחנו נאיביים", אמרו שחקנים בקבוצה בסיום, "אסור לחטוף שער כזה, בטח אחרי שכבר השווינו את התוצאה. אסור לנו להסתבך בתחתית, ואנחנו לא מצליחים לברוח ממנה משמעותית".

עם זאת, בני יהודה צפויה לאבד כבר החודש את אחד השחקנים הכי חשובים בסגל שלה בשנתיים האחרונות - איסמעילה סורו. הקשר מחוף השנהב קרוב לסיכום בסלטיק על חוזה לארבע שנים, וכל כרטיס השחקן שלו צפוי להימכר בעסקה שמוערכת בכשני מליון יורו.

הנושא המרכזי שנקשר בשמה של הקבוצה אחרי ההפסד ופיטורי ברק בכר מהפועל ב"ש, היא האם יוסי אבוקסיס יעזוב את הקבוצה לטובת בירת הנגב. בהנהלת בני יהודה, נכון לשלב זה, מכחישים כי קיבלו פנייה מאיזשהו גורם בב"ש. גם אבוקסיס טוען כי לא פנו אליו בנושא. עם זאת, במידה ואכן תהיה פנייה, אבוקסיס יצטרך לבקש לעזוב, וההערכה היא כי הבעלים ברק אברמוב לא יעמוד בדרכו.

ובנוסף לאכזבה המקצועית, הקשר בין הקבוצה לקהל שלה ממשיך להיות מורכב. "האווירה היתה לא טובה", הודו שחקנים, "לא רק שלא בא קהל, גם מי שבא לא מפסיק לקלל ולשרוק בוז לשחקנים". מי שספגו שריקות בוז במיוחד היו צמד הבלמים, דן מורי ואליסון דוס סנטוס, שלטענת האוהדים היו אחראים לכך שהשחקנים לא הודו לקהל, לאחר הניצחון בנתניה בשבוע שעבר וספגו תגובה חריפה.