קינדה לא התאמן. "שומרים עליו למכבי ת"א"

בבית"ר נערכים לאלופה: "ה-0:4 יושב טוב בראש". קונטה בדרך לחזרה

תומר לוי
תומר לוי  08.01.20 - 15:02
תחילת כתבה

לאחר התיקו המאכזב מול עירוני ק"ש, בבית"ר ירושלים ממשיכים בהכנות לקראת המשחק הגדול ביום שני הקרוב מול מכבי ת"א בסמי עופר. כשהאלופה מובילה את הטבלה במרחק של 10 נקודות מהקבוצה מהבירה, במועדון יודעים שמדובר בהזדמנות לצמצם פערים.

גדי קינדה לא ערך היום (רביעי) אימון עם חבריו, כשהוא סובל עדיין מרגישות במפשעה. "אנחנו שומרים עליו לקראת המשחק", אמרו בבית"ר. על המשחק מול מכבי ת"א הוסיפו: "מבחינתו זה משחק על כל הקופה ונעשה הכל על מנת להפתיע. ה-0:4 בטדי יושב לכולם בראש".

עוד בגזרת הפצועים. בקבוצה מעריכים שאנטואן קונטה יהיה כשיר תוך כשבועיים למשחקים. בבדיקות והצילומים שערך המגן/בלם לא נמצאו ממצאים חריגים.

בנושא אחר. בתום האימון עלו שחקני הקבוצה, מלווים על ידי המאמן רוני לוי, לבית החולים "שערי צדק" בירושלים, על מנת לשמח את הילדים המאושפזים במקום. הגעת הקבוצה עוררה הדים רבים ברחבי בית החולים, והשחקנים הגיעו, דיברו עם המאושפזים והמשפחות, הצטלמו, חילקו חתימות ומתנות מתנת המועדון.
 
שחקן הקבוצה, מיכאל אוחנה, שהגיע גם כן ביחד עם יתר השחקנים, אמר לאחר הביקור לאתר הרשמי: "קודם כל, זאת זכות עצומה לגרום לילדים לשמוח ולחייך, אנחנו באים לשמח ואנחנו יוצאים מחוזקים ושמחים מהילדים. אנחנו שמחים מאוד לעזור להם. כשאנחנו מגיעים לפה בתור בית"ר ירושלים הכל מתגמד, ומעבר לכדורגל ומעבר לדברים שאנחנו עוסקים בהם ביום יום, אלה הדברים החשובים. המעט שאנחנו יכולים לעשות זה לחייך ולשמוח".