רעננה מנהלת מו"מ עם אלסון הוי מדן האג

אביטן רוצה להתחזק בקשר בן ה-28 של נבחרת קורסאו

גיל לוין
גיל לוין  09.01.20 - 19:06
תחילת כתבה

חלון ההעברות נפתח ואין זה סוד שהפועל רעננה, שמסובכת מתחת לקו האדום עם 11 נקודות בלבד, זקוקה נואשות לחיזוק, ולערוץ הספורט נודע שהקבוצה של ניסו אביטן מנהלת משא ומתן עם שחקן הכנף של נבחרת קורסאו, אלסון הוי.

הוי בן ה-28, מתנשא לגובה של 1.69 מטרים, ומסוגל לשחק גם כקשר וגם כקיצוני בשני הצדדים. נכון להיום, הוא משחק בדן האג מליגת העל בהולנד, אליה הגיע כשחקן חופשי בקיץ 2017. אביטן היה שמח לראות את השחקן במדי רעננה, והצדדים מנסים להגיע לסיכום כספי.

במהלך העונה האחרונה, בישל השחקן שער אחד ב-14 הופעות, ובעונה החולפת כבש שער אחד והוסיף חמישה בישולים ב-23 הופעות. כמו כן, להוי 9 שערים ב-27 הופעות בנבחרת קורסאו.

ברמה המקצועית, הקבוצה מהשרון תקווה לנצל את הטלטלה שעברה הפועל באר שבע, שאותה היא תפגוש בשבת הקרובה: "אנחנו מודעים לזה שבאר שבע יבואו עם רצון גדול לנצח אבל אותנו זה לא צריך לעניין – אנחנו, במצבנו, חייבים לבוא עם מוטיבציה יותר גדולה מכל הקבוצות", סיפר עידו לוי.

השחקן תיאר את התחושות שבחדר ההלבשה: "יש אווירה של דריכות גבוהה בקבוצה, אנחנו מודעים לזה שאנחנו חייבים לנצח משחקים בשביל לצאת מהמקום שבו אנחנו נמצאים ואני בטוח שנעשה את זה כבר השבת".

במקביל, בשרון חתמו היום (חמישי) על חוזה אימוץ עם חברת אלקטרה, שנותנת חסות גם להתאחדות לכדורגל, לאיגוד השופטים ולמושבי השחקנים וצוות האימון באצטדיון בלומפילד. גיל קופר, מנכ"ל הקבוצה, סיפר: "אנחנו בטוחים שיחד עם "אלקטרה" נצעיד את המועדון להישגים תוך קידום הערכים שעליהם נשען המועדון ובכללם פיתוח דור העתיד של הכדורגל הישראלי".