דראפיץ' שוחח עם שיר צדק: "בונה על הניסיון שלך"

הערכה: בלם ב"ש יצטרף לנתניה אחרי משחק הגביע בין הקבוצות

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  10.01.20 - 08:25
תחילת כתבה

שיר צדק צפוי להצטרף מהפועל באר שבע למכבי נתניה מיד אחרי המשחק בין הקבוצות בשמינית גמר גביע המדינה, זאת ההערכה בקבוצה מעיר היהלומים. בימים האחרונים, סלובודן דראפיץ' שוחח עם הבלם והבהיר לו כי הוא בונה עליו למרכז ההגנה לטווח הארוך, וכי המטרה היא להחזירו בהדרגה לכושר אחרי שלא שיחק כחצי שנה. "אני בונה על הניסיון שלך", אמר לו המאמן.

צדק, שמחכה שב"ש תשלים את שכרו, לא יושאל לחצי שנה, אלא יעבור ללא תמורה. במקביל, מקווים במכבי נתניה שחן עזרא יקבל את שחרורו מאומוניה ניקוסיה ויצטרף לקבוצה שבה ביצע את הפריצה שלו, לפני שעבר למכבי חיפה.

עד בואם של השניים, אם וכאשר, דראפיץ' ושי ברדה מתרכזים במשחק בשבת (19:50) נגד מכבי חיפה. "רק למכבי חיפה יש מה להפסיד במשחק הזה, והיא תבוא מההתחלה בשיגעון כדי להבקיע שער מהיר", אמרו בנתניה. "דווקא במשחקים כאלה, אנחנו יכולים להתעלות".

המאמנים יחסרו את דולב אזולאי המוצהב, וצליל נחמיה ישחק במקומו לצידו של טים הויבך, שיחזור ישירות להרכב אחרי מחלה. בקישור, אלמוג כהן שלא שותף בשני המשחקים האחרונים בשל הרחקה, ישוב גם הוא ל-11. את החוד יאיישו גיא מלמד ופאטוס בצ'יראי. ניקו אולסאק יתחיל על הספסל. בשל מצוקת הבלמים, רומן גולובארט ייכלל הפעם בסגל.

הרכב משוער: דני עמוס, כארם ג'אבר, צליל נחמיה, טים הויבך, ויקי כחלון; אלמוג כהן, גבי קניקובסקי, רועי קהת, אביב אברהם; גיא מלמד, פאטוס בצ'יראי.